XXXI Zlot FEFK 30.05-02.06 - Luźna rozmowa - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to wpiszcie mnie na listę na 1 nocleg, a rozliczę się z Hexem
  
 
no to wpisz się
  
 
też tak proponuję, ale ogólnie to jakoś nas mało. Wiem, że niektórzy zapowiadają się na przyjazd.
ZAPRASZAMY.

Jeszcze jedno pytanko.
Czy znajdzie się ktoś na zlocie kto podjął by się za symboliczne piwko konfiguracji mojego starego laptopa i ewentualnie podpiołby na symboliczną opłatą kartę wifi (której pewnie nie ma, ale nie wymagam żadnych fajerwerków) i inne bajery tzn. postawił system i inne niezbędne programy skonfigurowałby tak żeby wszystko śmigało - oczywiści na poziomie dopuszczalnym do sprzętu dostarczonego.


[ wiadomość edytowana przez: retki dnia 2013-05-25 23:45:25 ]

[ wiadomość edytowana przez: retki dnia 2013-05-25 23:46:06 ]
  
 
Mogę pomóc jeśli dziecko i żona mi na to pozwoli
Tylko problem polega na tym, że bez dostępu do netu ciężko będzie o aktywacje systemu (chyba, że pirat) i instalacje aktualnego softu (nie wspominając o sterownikach jeśli będzie trzeba coś dociągnąć).

Weź wszystkie płyty jakie do niego masz, zrób sobie w domu kopię wszystkiego co potrzebujesz i zobaczymy co da się zrobić
  
 
Wi-Fi będzie w ośrodku
  
 
to git, jak coś, to retki też mogę Ci z kompem pomóc
  
 
Doba hotelowa trwa w ośrodku od godziny 14 pierwszego dnia do godziny 12 następnego


[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-05-26 21:36:01 ]
  
 
A są lodówki w domkach?

Nie wiem czy brać swoją samochodową.
  
 
a czy chętni informatycy mają ewentualnie jakąś kartę wifi żeby została ona w moim sprzęcie na stałe.
oczywiście koszty karty pokrywam w 100%.
Tylko pamiętajcie, że sprzęt stary więc nie chcę żadnych nowoczesności. Wszystko na miarę potrzeb.
Laptop to jakiś dell latitude (albo jakoś tak sorry za brak orientacji) 610.
  
 
z tym będzie ciężko, ale w zasadzie możesz podjechać do dowolnego sklepu komputerowego i za 30 peelenów nabyć kartę wifi na USB. Zaleta taka, że zawsze można ją będzie wykorzystać w innym kompie. Dość dobre i w tanie są karty TP-Link i coś z tego typu ustrojstwa możesz nabyć. Co do modelu Latitude D610 to nie jest jakiś straszny syf, da się spokojnie na tym sprzęcie coś porobić.
  
 
To jeszcze raz i w jednym poscie, bo pytania i odpowiedzi są widzę porozrzucane po całym foum dotyczącym zlotu.

Spimy w pokojach nie domkach?
Parking jakiś nam się należy?
W pokojach są czajniki bezprzewodowe i lodówki?
Jest jakiś plan zlotu gdzieś? czy wszystko spontan? Bo nic nie widzę.

Na stronie tego ośrodka ze zdjęcia pokoju można wywnioskować że za drzwiami jest już okno, nie widać żadnego aneksu ani nic. Upchane łóżka i kabina prysznicowa.


[ wiadomość edytowana przez: Hex dnia 2013-05-29 21:18:34 ]
  
 
właśnie, jak z planem? Ja dobije do Was w sobote i tylko na sobote, o ile nie będzie mega ulewy albo cuś takiego...
  
 
wszystko zobaczymy na miejscu ,zawsze jakos było i zle nie bylo, heja do zobaczenia na miejscu
  
 
Miłego zlotu życzę
  
 
dzięki Tomku do zobaczenia na miejscu ja lada chwila startuje
  
 
Miłego wyjazdu! i świetnej zabawy!
  
 
Słuchajcie przepraszam was bardzo, ale nie wyruszyłem dziś w trasę na zlot.

Okazało się, że moja córeczka nie najlepiej zniosła operację w szpitalu wczoraj i musiała zostać na obserwacji na dziś.

Jeśli jutro z rana będzie dobrze to spróbuję przyjechać do was chociaż na parę godzin.
  
 
jednak nie dojade;/


[ wiadomość edytowana przez: Marcin91 dnia 2013-06-01 10:53:14 ]
  
 
Pewnie deszcz pada
  
 
Co jakis czas, ale Nam to nie przeszkadza