[MK VII] ramka do radia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam mały lecz drażniący problem. Ramka do radia w mk 7 jak wiadomo jest ogólnie dostepna na allegro lecz gdy ja zakladam zatrzaski które na nie są wogóle nie trzymają ramka si trzyma na wkretach które szpecą bo rzucają sie w oczy. jest to juz 3 ramka i nadal to samo. Macie jakies patenty na to ? czy to z moją deska jest cos nie tak ?
  
 
Ja uzylem super glue :p
  
 
czyli to, ze ramka nie trzyma sie to nie wina konsoli tylko zlego spasowania tak ? i jak wkleje to na kropelke czy inny magiczny klej nie wypadnie mi radio tak ?
  
 
chyba kazdy ma problem z montazem tej ramki... w komplecie powinienes miec taki 'wieszak' ktory przykrecasz z tyłu radia. wtedy nie wypadnie
  
 
Osobiście kupiłem najtańszą ramkę na allegroszu i cały montaż ogranicza się do tak jak konus napisał: "wieszaka" oraz szyny wieszaka (jeżeli już takowej nie ma) we wnęce do górnej ścianki. U siebie ramkę po prostu wciskam i 0 luzu, bez klejów czy innych kombinacji. Radio wsuwam wraz z blaszaną kieszenią(chyba konieczne inaczej radio wpadnie do środka) od radia i kompletnie nic nie lata, nie wypada, nie trzeszczy, etc.
Ramka z wieszakiem i szyną.



[ wiadomość edytowana przez: bubs0n dnia 2013-05-07 02:49:05 ]
  
 
Ja jak swojego kupiłem to też miałem tą ramke od 7 boleści posklejaną sylikonem tyle że ja tego dziadostwa się pozbyłem bo toleruje tylko radia fabryczne pasujące wyglądem do auta ;p
  
 
A mozecie podeslac zdj jak ten wieszak ma byc zamontowany ? bo jakis nie mam wyobrazenia i nie za bardzo wiem jak sie do tego zabrac bo mialem jakies 2 czesci do ramki w zestawie
  
 
Witam

Taka jest idea montażu



Uchwyt przykręcasz do tyłu radia.
Ma być skierowany do góry - szerszą częścią, którą zaczepiasz o "ślizg" który jest w górnej części otworu radia

pozdrawiam
Arturek


[ wiadomość edytowana przez: Arturek dnia 2013-05-12 10:47:23 ]