[Zielona Góra] Gdzie kupie nakrętki do felg aluminiowych.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Potrzebuję gdzieś w zielonej górze kupić nakrętki do felg aluminiowych oczywiście w sensownej cenie. Na allegro są już od 2,5PLN ale nie chce mi się czekać, albo może ma ktoś do sprzedania.
Bo nie wiem czy wiecie ale już 20 kwietnia zlot samochodów tuningowanych w Rothenburgu i trzeba się tam pokazać na porządnych kapciach
  
 
podjedz do jakiegos sklepu z czescamii samochodowymi i zapytaj?
  
 
nakrętki po 2.5 do alu?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Zamów na allegro najtaniej bo w sklepie wiele drożej zapłacisz a nakretki muszą być pływające po 2.5 to raczej nierealne jakieś 5zł do góry
  
 
Zamów na allegro najtaniej bo w sklepie wiele drożej zapłacisz a nakretki muszą być pływające po 2.5 to raczej nierealne jakieś 5zł do góry
  
 
mam komplet używek pływających
  
 
Znaczy na allegro są za 2,5 ale nie pływające tylko ze stożkowym łepkiem, leprze niż te standardowe.
  
 
lepsze od pywajacych?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Nie od pływających tylko od tych na których mam stalówki przykręcone.