Dobieranie koloru felg do nadwozia VT - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a w pomarancz mozna prosic ?
  
 
Znowu mam więcej czasu, więc jak by ktoś coś potrzebował to pisać tutaj, albo walić na PW. Będę się starał pomagać na tyle na ile potrafię.
  
 
Myślałem nad niebieskim
  
 
Niebieski pomniejszy Ci felgi.
W mojej ocenie czas na oczojebne felgi w różnych kolorach tęczy już mija...
No chyba, że bardzo Tobie odpowiada ten kolor...
  
 
Plan mam taki żeby były w kolorze naklejek na lusterkach do tego listwy w ten sam kolor. chciałbym zobaczyć jak to będzie po VT żeby potem się nie zdziwić
  
 
Wyjdzie wsiowo, ale tak to już jest jak auto całokształtem nie robi wrażenia to musi nadrabiać dodatkami żeby ktoś go zauważył.. Nie szkoda Ci robić takich rzeczy z autem? Wsadz tam gwint, tego borbeta co masz zostaw i już jest pięknie. Ja bym nie czarował z kolorami plakatówek.
  
 
Nie wsadze gwintu bo nie będę z niemowlakiem tłukł się na gwincie, chciałbym po prostu zobaczyć jak to będzie wyglądało, chcę ocenić sam ja tym jeżdżę i ja zadecyduję więc prosze Cię oszczędź sobie.
  
 
Cytat:
2013-07-16 14:48:56, qwerty67 pisze:
więc prosze Cię oszczędź sobie.



Why? Od tego jest to forum
  
 
Cytat:
2013-07-16 19:24:57, Zbysio007 pisze:
Why? Od tego jest to forum



okej ale vt chyba chodzi o to żeby ocenić wynik przeróbki a nie od razu powiedzieć że "chooyowe"
  
 
qwerty67 - Jutro wieczorem pokaże Ci efekt. Czyli koła + listwy na niebieski z naklejek.

Inna sprawa, że też uważam, że najlepiej wyglądają takie jakie są. Jedynie listwy + ewentualnie klamki w kolor nadwozia i jest cacy.
  
 
No mi tez się tak podoba ale warto zobaczyć ewentualnie jak wyjdzie żarówa to ciemny niebieski
  
 
Cytat:
2013-07-16 10:27:04, qwerty67 pisze:
Myślałem nad niebieskim




Masz niespotykane oryginalne felaszki ! co być nie zrobił oryginał jest w sam raz.
  
 
Pracowity weekend mi się trafił. Dlatego wstawiam dopiero teraz.

  
 
nędza. szkoda że to nie 15stki są. niebieski nie pasi. ja myślałem nad złotym, ale też średnio wypadł
  
 
Venom_4x4 - popraw link bo nie bangla

Też bawiłem się kilkoma kolorkami i nic mi nie podpasowało. Seria najlepiej wygląda.
  
 
wg mnie błękitna felga bardzo fajnie wygląda. listwy dałbym w srebro bo w niebieskim wygląda jakby urwał się z kreskówki zobacz jeszcze jak będzie wyglądać na niebieskich lusterkach, felgach i srebrnych listwach
  
 
Tragedii nie ma ale faktycznie przekonaliście mnie do zostania przy ori.. ale i tak niedługo inne felgi wlecą bo te jakoś mi się nie widzą...
  
 
Jeśli by się dało z tego zdjęcia i mógłbym kogoś prosić o zrobienie alufelg na kolor biały mat i drugie zdjęcie biała perła
Jak na tym nie da rady to mogę inne dać
z góry bardzo dziękuje
Pozdrawiam !


  
 
nie maluj felg na matt tym bardziej bialy beda ladnie wygladac do pierwszej jazdy a potem syf z klockow wezre ci sie w ten mat i tyle bedziesz mial mat jest ciezki w utrzymaniu na samochodzie a co dopiero na felgach
  
 
To może biała perła? albo biały połysk?
No co doradzacie Panowie i Panie?