XXVI LP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-05-19 22:07:02, ravba pisze:
Ludzie, mam 870 km w jedną stronę Ja wytrzymam ale 13 letnia omega to


na dolny śląsk masz bliżej
  
 
Cytat:
2013-05-19 22:07:02, ravba pisze:
Ludzie, mam 870 km w jedną stronę Ja wytrzymam ale 13 letnia omega to



toz to ma mleko pod nosem, nawet sie legalnie piwka nie moze napic Spokojnie da rade, dla niej to jak pierdnac
  
 
Cytat:
2013-05-23 21:35:49, fomin pisze:
na dolny śląsk masz bliżej



w końcu to zrobię


Cytat:
toz to ma mleko pod nosem, nawet sie legalnie piwka nie moze napic Spokojnie da rade, dla niej to jak pierdnac



Jak zbiorę kogoś z Lubelszczyzny to zobaczymy Karwarz twarz sroga odległość jak na polskie drogi
  
 
ravba damy radę, w sumie to po drodze możemy się spotkać i pojechać razem
  
 
i będzie nas trzech ?
  
 
spokojnie, bedzie nas znacznie wiecej
  
 
Cytat:
2013-05-27 14:16:31, fatboy82 pisze:
spokojnie, bedzie nas znacznie wiecej



czterech?
  
 
Ty sie tu glupio nie smiej, tylko dopisuj do listy
  
 
listy, ale na co? Może coś napisz, bo ja nadal nic nie wiem
  
 
Jak nie wiesz jak wszystko wiadomo
27-30.06, Łukęcin
Wszystko wskazuje na t, że będzie to Zaułek Leśny.

Cytat:
2013-05-16 10:25:23, Wiktorzi pisze:
ok, zlot planujemy od czwartku do niedzieli, lokalizacja Łukęcin +- 10 km punktzborny koszt pobytu wstępny ok. 40-60 pln/os/dobę - szczegóły za chwilę, koszt paliwa PB/LPG 5,40/2,30 także nie marudzić, że daleko, tylko przeliczyć koszty i zdecydować. A najwyżej zapakować się w wesoły autobus i tyle. Proponuję dobierać się od razu w domki, bo są 3-4 osobowe lub 5-6 osobowe.



żeby było łatwiej z listą:
1. FatBoy - 2 os. + pies
2. Michcio_007 - 2 os.



[ wiadomość edytowana przez: fatboy82 dnia 2013-05-27 18:25:04 ]
  
 
Do kiedy można bukowac miejsca?
  
 
Listę chcemy zamknąć na początku czerwca. Jest to okres wakacyjny, więc trzeba jak najszybciej dać konkretną listę facetowi.
  
 
zapomnieliście o psie
jedna persona więcej a i wyhlać lubi
  
 
przepije niejednego z Was chlejusy jedne

zlotu nie będzie w czerwcu, zostaje przesunięty na wrzesień.
Jeżeli macie jakieś sugestie co do miejsca to pisać, każdy jeden niech pisze. Wtedy będzie łatwiej wybrać dogodne miejsce dla większości, która chce przyjechać na zlot.
  
 
jestem za zlotem połączonym z jakąś atrakcją.

nie wiem, zlot z wyścigami na kartach (jest świetny tor w Sznie, ale nie będę się upierał... ); zlot ze spływem kajakowym - gdziekolwiek, gdzie są fajne warunki do spływów, można by też przemyśleć taki spływ typowy, na 2-3 dni pod namiotem; można nad morzem, można GDZIEKOLWIEK.

I tak liczy się to, że ludzie przyjadą się spotkać, nieważne jakim autem, nieważne skąd - lat przybywa, i jeszcze trochę, a już całkiem nie będzie się chciało nam tyłków ruszyć zza płota, może to ostatnie takie okazje? Trzeba wykorzystać życie, jest cholernie krótkie
  
 
we wrzesniu roznie bywa i zalezy takze w ktorej jego czesci. Najbezpieczniej to zrobic 1 dniowy splyw, chetni poplyna, niechetni zostana w osrodku. Na poczatku wrzesnia jest jeszcze szansa ze sie pojawie, ale juz raczej sam, pod koniec to juz za pozno dla mnie, za blisko rozwiazania
Jednak tak jak napisal Siódemek najwazniejsze by sie spotkac Na ostatnim zlocie wielu z Was brakowalo i stesknilem sie za Waszymi mordkami. W miedzyczasie udalo sie pare mordek odswiezyc, ale to zdecydowanie za malo!!!
Moze na nasteplny splyw uda mi sie dotrzec
  
 
Bez urazy, ale z tego co tu się dzieje ostatnio to proponuję zmienić logo i nazwę klubu na LOS KAYAK BESTIALES i organizować wyłącznie spływy a kto bedzie chciał się spotkać jak dawniej i przyjechać Omegą to sobie założymy wątek w duperelkach....

Sorry, ale jak na 86 klubowiczów, 15 vetsów dwie osoby chcą przyjechać na zlot to lepiej ten wątek wyjebać z głównej i wstydu sobie nie robić....
  
 
Cati, a może warto byłoby się zastanowić dlaczego tylko dwie osoby chcą przyjechać ?
Zmiana nazwy klubu nic nie da, bo ludzie są jacy są.
A kto robi sobie wstyd, bo nie rozumiem.
  
 
Cytat:
2013-06-04 10:03:19, Wiktorzi pisze:
Cati, a może warto byłoby się zastanowić dlaczego tylko dwie osoby chcą przyjechać ? Zmiana nazwy klubu nic nie da, bo ludzie są jacy są. A kto robi sobie wstyd, bo nie rozumiem.



Dlaczego? nie mam bladego pojęcia i raczej się nie dowiemy, bo ponad 80 osób które są w klubie nie mają jak widać ochoty wyjawić tajemnicy.

Kto robi wstyd? IMO osoby które całe lata walczyły o to żeby klub był elitarny i skończyło sie tak, że nie ma żadnych nowych osób a 90% walczących o elitarność nie logowała się lata na forum, że o pomoc przy organizji zlotu czy uczestnictwo w nim nie wspominając... No i mamy elitarność- główny wątek-zlot letni- dwóch chętnych
  
 
Cytat:
2013-06-04 10:57:05, Cati pisze:
Dlaczego? nie mam bladego pojęcia i raczej się nie dowiemy, bo ponad 80 osób które są w klubie nie mają jak widać ochoty wyjawić tajemnicy. Kto robi wstyd? IMO osoby które całe lata walczyły o to żeby klub był elitarny i skończyło sie tak, że nie ma żadnych nowych osób a 90% walczących o elitarność nie logowała się lata na forum, że o pomoc przy organizji zlotu czy uczestnictwo w nim nie wspominając... No i mamy elitarność- główny wątek-zlot letni- dwóch chętnych


+1 popieram