Polonez Atu Plus 1.6 GLI rocznik 1998

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Jakt niektórzy wiedzą jeżdżę Polonezem Atu Plus z roku 1998. Zakupiłem go w 1999 roku jako używany roczny z przebiegiem około 12 tys. km od pierwszego właściciela (garażowany).
Poldek na dzień dzisiejszy ma prawie 130 tys. km i z poważniejszych napraw miał wymianę uszczelki pod głowicą a tak poza tym to chodzi jak zegarek. W miare możliwości dbam o niego ile się da bo wychodzę z przekonania: "jak dbasz tak masz".
Polonez w swoim wyposażeniu posiada: auto alarm, centralny zamek z pilotem, el. szyby, el. lusterka sterowane i podgrzewane, kierownicę z Poloneza Kombi oraz podłokietniki, aluminiowe felgi 13` tip top i kilka bajerów co było na max. wyposażeniu Polonezów. W najbliższym czasie czekają w garażu maty grzewcze na siedzenia oraz oryginalna klimatyzacja. Na przód auta dokupiłem atrapę ze światłami drogowymi żeby lepiej widzieć Dokupiłem nową blende na tylną klapę bo poprzednia została zniszczona. Przy przebiegu 30 tys. km założyłem instalacje gazową ELPIGAZ z pełnym oprogramowaniem. Spalanie w mieście wynosi średnio 12 L gazu a na trasie przy mojej jeździe do 100 km/h potrafi utrzymać się na poziomie 8,5 do 9 L na 100 km

Oto kilka aktualnych fotek mojego Poloneza:











[ wiadomość edytowana przez: -DLUGI- dnia 2007-08-05 22:23:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-08-05 22:33:11 ]
[ powód edycji: Piękne te fotografie ale nieco duże... ;) ]
  
 
















[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-08-05 22:36:07 ]
[ powód edycji: Zmieniłem ilość miejsca na stronie zajmowaną przez fotki. ]
  
 
Sympatyczny wozik i fajnie, że go doposażasz maksymalnie, a z zewnątrz zostaje seryjny.
  
 
Super Poldek !! jak to robisz, że te ramki wokół okien Ci sie nie łuszczą ? P.S coś się naklejka z silnikiem nie zgadza
  
 
i jedyny słuszny kolor L23
  
 
Cytat:
2007-08-06 09:56:51, pablo_fso pisze:
Super Poldek !! jak to robisz, że te ramki wokół okien Ci sie nie łuszczą ? P.S coś się naklejka z silnikiem nie zgadza



Co do czarnych ramek to były malowane 2 lata temu we własnym zakresie bo też sie łuszczyły. Puszka czarnej matowej farby w aerozolu firmy motip wolne popołudnie i ramki zostały odnowiane.
A co do naklejki na tylnej klapie to powinna być faktycznie inna ale ta mi się lepiej podoba
  
 
Naklejka inna, bo to dodaje mocy, nie wiedzieliście?
  
 
Witam mam pytanko mam takiego samego poloneza też na takim wyposażeniu , ale strasznie mi wolno szyby chodzą na alarmie jak zamykam i się podnoszą to szybko a na przyciski to wolno nie wiem co zrobić kable są grube z góry dziękuje i pozdrawiam
  
 
Wymienić należy przyciski.