Renowacja/prostowanie felg Krakow?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy znacie kogos kto dobrze (czyli niezbyt drogo) robi renowacje (malowanie, szlifowanie rantow) i prostowanie felg w Krakowie, okolicy?
dzieki, pozdrawiam
  
 
moze jednak ktos wie...?
  
 
upp
no ostatnia szanse daje.....
  
 
Do trzech razy sztuka jak to mówią

http://www.felgi-naprawa.krakow.pl/

Ja u nich nic nie robiłem ale na forum MTK cieszą się bardzo dobrą opinią.
  
 
Cytat:
2007-03-12 14:47:13, kauczuk-krk pisze:
Do trzech razy sztuka jak to mówią http://www.felgi-naprawa.krakow.pl/ Ja u nich nic nie robiłem ale na forum MTK cieszą się bardzo dobrą opinią.


thx kauczuk, sprawdze ich bo juz pora na aluski
  
 
barti
ja oddalem do znajomego w zielonkach mnie zaspiewal za 4 aluski rozmiar 15 '' - proste ale sprawdzi zeby byly cycus glancus
oprocz tego czyszczenie reczne + malowanie tradycyjne
zmieszcze sie ponizej 300 zl normalna cena to w granicach 400 zl za komplet
  
 
Cytat:
2007-03-12 22:29:58, lukas_s pisze:
barti ja oddalem do znajomego w zielonkach mnie zaspiewal za 4 aluski rozmiar 15 '' - proste ale sprawdzi zeby byly cycus glancus oprocz tego czyszczenie reczne + malowanie tradycyjne zmieszcze sie ponizej 300 zl normalna cena to w granicach 400 zl za komplet


ooo dzieki lukas, wyglada faktycznie niedrogo, moze nawet z moimi 16tkami by sobie poradzil
jak bym mogl prosic jeszcze jakis namiar, zielonki wiem gdzie sa
pozdrawiam
  
 
nigdy zielonki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wal na centralną - naprzeciwko m1 dobre ceny i dobrze robią , walisz na tzw maxi szrot (krakowskie kjs-y i tam gdzies jest ten zakład ) od zielonek uchowaj cię Boże

[ wiadomość edytowana przez: agent_lol dnia 2007-03-13 00:28:41 ]
  
 
Cytat:
2007-03-13 00:26:49, agent_lol pisze:
nigdy zielonki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wal na centralną - naprzeciwko m1 dobre ceny i dobrze robią , walisz na tzw maxi szrot (krakowskie kjs-y i tam gdzies jest ten zakład ) od zielonek uchowaj cię Boże [ wiadomość edytowana przez: agent_lol dnia 2007-03-13 00:28:41 ]



dlaczego?
czyzbys sie nacial na jakiegos machera?
w Zielonkach jest sporo tego typu działalnośći

Barti -

Adam Wadowski
Zielonki ul. Krakowskie Przedmieście 60
tel. [0-12] 285-09-05
tel. kom. 0-502-585-166

jak bedziesz dzwonil powołaj się na Łukasza [czyli na mnie]
jak będzie się pytał jakiego to powiedz że jego dziewczyna pracuje z jego żoną - będzie wiedział o kogo chodzi

jakbyś potrzebował coś z blacharki lub lakiernictwa robić to jego ojciec ma takowy zakłada [autoryzacja Toyoty, robi tez dla Warty i PZU]
Wojo robił tam jedno autko i nie narzeka
  
 
Cytat:
2007-03-13 07:45:45, lukas_s pisze:
dlaczego? czyzbys sie nacial na jakiegos machera? w Zielonkach jest sporo tego typu działalnośći Barti - Adam Wadowski Zielonki ul. Krakowskie Przedmieście 60 tel. [0-12] 285-09-05 tel. kom. 0-502-585-166 jak bedziesz dzwonil powołaj się na Łukasza [czyli na mnie] jak będzie się pytał jakiego to powiedz że jego dziewczyna pracuje z jego żoną - będzie wiedział o kogo chodzi jakbyś potrzebował coś z blacharki lub lakiernictwa robić to jego ojciec ma takowy zakłada [autoryzacja Toyoty, robi tez dla Warty i PZU] Wojo robił tam jedno autko i nie narzeka


wielkie dzieki lukas,
w ciagu najblizszych 2-3 tyg jak tylko bede w kr chyba tam zawitam z felaszkami,
dzieki wielki wszystkim i pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2007-03-15 11:32:57, Barti16v pisze:
wielkie dzieki lukas, w ciagu najblizszych 2-3 tyg jak tylko bede w kr chyba tam zawitam z felaszkami, dzieki wielki wszystkim i pozdrawiam!



co Ci Adam odpowiedzial?
  
 
Cytat:
2007-03-15 11:34:40, lukas_s pisze:
co Ci Adam odpowiedzial?


jeszcze nie dzwonilem,
ale jak bede mial jechac do krakowa, czyli za jakies 2 tyg, to zadzwonie i postaram sie umowic, jezeli okaze sie ze bardzo krzywe sa moje felaszki
  
 
moje felaszki sa gotowe do odbioru

jak mi sie uda znalesc foty przed robota to pokaze a jak nie to po robocie beda tylko
  
 
Ja renowacje robiłem w Colorexie i byłem mega zadowolony. Prostowanie załatwiłem w serwisie oponiarskim pierwszym lepszym.
  
 
Cytat:
2007-03-27 13:46:22, Wojo pisze:
Ja renowacje robiłem w Colorexie i byłem mega zadowolony. Prostowanie załatwiłem w serwisie oponiarskim pierwszym lepszym.



tzn za ile prostowanie a za ile malowanie?

w Dabrowei Gorniczje przyszly maz kuzynki powiedzial ze za prostowanie biora 100 zl od sztuki
  
 
Za prostowanie płąciłem też jakoś 60-70zł/szt.

A renowacja zależy od rozmiaru felgi, lakieru. Ja płaciłem chyba 60zł szt (16" na biało), ale nie jestem pewien.
  
 
czyli masz za prostowanie 240-280 zl za prostowanie
240 zl za malowanie
co lacznie daje 480 - 520 zl

masz to czyszczone maszynowo czyli srutowanie a tu masz recznie papierkiem jechane i malowane 2 podkaldamai i 2 warstwy zwyklego lakieru do felg + klar za cene 300-400 zl w komplecie z prostowaniem jesli potrzeba

roznica nie znaczna ale jest
  
 
A ja i tak wolałbym moją opcję

Łukasz woli ręcznie, ja bardziej ufam porządnemu śrutowaniu On mówi że zostają ślady, a moje tam były jak lustro A lakier - proszek jest proszek. To w końcu felga, która lekkiego życia nie ma
  
 
dla oceny roboty podaje foty wlasnie odebralem







fotki moze troszke malo wyrazne ale sa
  
 
Muszę przyznać, że choć nie wiem jak był zharatane wcześniej (moimi to ktoś chyba pole orał) to wyszły bardzo ładnie