[Jarcio81]Powrót do Essa- jest cabs - nowa morda - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jest jasna i ja taką upolowałem jakiś czas temu (w sumie przypadkiem bo też nie wiedziałem że są różne odcienie)
  
 
poka foty

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
To szczęściarz z Ciebie, że znalazłeś ... Są ciemne, te występują w zdecydowanej większości i jasne, tych jest mniej. A w ciemnych występowało kilka rodzajów "słojów". Dobrać kierownicę z deską, osłoną dźwigni zmiany biegów i jeszcze z radiem, o gałce nie wspomnę, to nie lada wyzwanie. Chyba, że całość dorwałoby się z jednego auta, ale to już chyba łatwiej szóstkę w Lotto trafić ...
  
 
Cytat:
2013-11-12 19:47:22, smallsize pisze:
szkoda, ze w RSach MKV nie ma takiej oslony. przydala by sie. moze byla, ale ja sie nie spotkalem z taka.



Byly, boczne chyba nie ale srodkowa pod chlodnica tak - moja lezy i miala byc zalozona do Twojego bolidu, ale lezy i lezy sobie ...
  
 
o czymś takim mówicie?



-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
kurde coś chyba nie bangla
klik

klik

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
o takie jasne "drewno" chodzi klik

[ wiadomość edytowana przez: Golin dnia 2013-11-17 10:57:09 ]
  
 
Cytat:
2013-11-17 10:56:27, Golin pisze:
o takie jasne "drewno" chodzi klik [ wiadomość edytowana przez: Golin dnia 2013-11-17 10:57:09 ]



tak mi sie wydaje ze tj takie samo...kurde czasu brakuje na 2 głupie fotki środka i mordy...jutro postaram się zrobić

Kleszczak co tutaj do rzeczy ma to piękne ricaro? Kurde takie jakbym dostał byłbym w niebie


[ wiadomość edytowana przez: Jarcio81 dnia 2013-11-17 21:28:46 ]
  
 
Ja chętnie swoje bym zamienił na takie plus jasna deska
  
 
lubię robić nadzieję

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
Golin
Wysłany: 2013-11-17 10:56:27

o takie jasne "drewno" chodzi klik



Odnośnie tego srebrnego to kiera jest jasna, deska ciemna. Tak i u mnie jest. Gdzieś mam foty jasnej deski, jak znajdę to zapodam ...
  
 
wstawie fotki jutro...mam jasny kokpit i ramke wokół biegów a radio w wersji ciemnej wiec bedzie widac roznice
  
 
Cytat:
2013-11-15 20:23:48, Rafi1974 pisze:
To szczęściarz z Ciebie, że znalazłeś ... Są ciemne, te występują w zdecydowanej większości i jasne, tych jest mniej. A w ciemnych występowało kilka rodzajów "słojów". Dobrać kierownicę z deską, osłoną dźwigni zmiany biegów i jeszcze z radiem, o gałce nie wspomnę, to nie lada wyzwanie. Chyba, że całość dorwałoby się z jednego auta, ale to już chyba łatwiej szóstkę w Lotto trafić ...


ja posiadam caly komplecik oprocz galki teraz tylko zostalo 6trafic
  
 
Cytat:
ja posiadam caly komplecik oprocz galki teraz tylko zostalo 6trafic



Na sprzedaż ?
  
 
to sie okaze jak zaczne skladac na nowo essa... narazie zostaje
  
 
Przód na koniec roku wygląda tak...
  
 
To przez zniekształcone zdjęcie, czy prawa strona jest jakoś dziwnie spasowana? Zderzak ma szpare w okolicach grila i prawa lampa jakoś dziwnie leży. Albo mi już w oczach się coś przestawiło
  
 
Śliczny
  
 
bystrzak z ciebie Robot. Lampa prawa nie jest dociągnięta dokładnie bo przy montażu ułamał mi się ten zaczep plastikowy co wchodzi w błotnik.
Musze dać to kiedyś dospawać.
Grill krzywo lezy z prawej strony bo fotkę robiłem przed jego jako takmi ułożeniem...co nie zmienia faktu że prawa strona kiedyś miała dzwona...
  
 
jarcio ja mam caly czas lezec zenderka