Polary 2013 - wpłaty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po zdjęciach ze zlotu widać, że polary były.
  
 
fajnie jakby były u wszystkich..
  
 
No więc ... ?
  
 
No więc można była zawitać na zlot i sobie odebrać.
  
 
Jasne, każdy przecież ma czas i pieniądze żeby jeździć za polarem po całej Polsce. Mniejsza o to. Czy możliwa jest wysyłka tego do domu?
  
 
Taaaaak, już lecę 400km i biore urlop w pracy żeby odebrać sobie polar. Koszt wysyłki był opłacony więc wysłane musi być.
  
 
ludzie, piszcie na priv do Prezesa JmB bo to on organizowal akcje
  
 
Cytat:
2013-09-18 10:57:33, shadk-k pisze:
Taaaaak, już lecę 400km i biore urlop w pracy żeby odebrać sobie polar. Koszt wysyłki był opłacony więc wysłane musi być.



Nie po polar, tylko przede wszystkim spotkać się z ludźmi, no, ale cóż... Nie wiem, na jakiej podstawie miał być opłacony koszt przesyłki - wiem jedynie o opłaceniu przesyłki producent-my.
Polary są u Bolka - kto ma blisko, kontaktujcie się, kto chce wysyłkę - będzie ona raczej za pobraniem.
  
 
Cytat:
2013-09-18 11:28:41, Karolyna pisze:
Nie wiem, na jakiej podstawie miał być opłacony koszt przesyłki



Zwracam honor, coś mi się pomyliło z tą wysyłką.

Chodzi mi o to że jak ktoś nie przyjedzie to rzucacie głupimi tekstami. Może zastanówcie się 2 razy zanim coś powiecie, ludzie pracują nie tylko od pn do ptk. Poza tym mają inne wydatki, szczególnie gdy trzeba cisnąć 400km w jedną stronę.
  
 
To nauczcie się czytać ze zrozumieniem - napisałem 'można było zawitać', nie 'trzeba było zawitać'.


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2013-09-18 11:58:31 ]
  
 
a czapki? umknęło mi gdzieś info co z nimi się zadziało?
  
 
Cytat:
2013-09-18 11:48:02, shadk-k pisze:
ludzie pracują nie tylko od pn do ptk. Poza tym mają inne wydatki, szczególnie gdy trzeba cisnąć 400km w jedną stronę.



dlatego wczesniej zawsze mozna było sobie zaplanowac urlop...

poza tym koledzy z Wrocka mieli ponad 500km, z Łodzi ponad 400km, ja sam 360km
  
 
ja żałuję bardzo fest, że nie byłem, ale nie chciałem w nowej pracy w drugim tygodniu pracy brać wolnego ...
  
 
Cytat:
2013-09-18 10:34:57, pudzik90 pisze:
Jasne, każdy przecież ma czas i pieniądze żeby jeździć za polarem po całej Polsce. Mniejsza o to. Czy możliwa jest wysyłka tego do domu?




masz rzut beretem do prezesa, a najwiecej lamentujesz. zadalbys sobie chociaz odrobine trudu i napisal priva do prezesa, ale nie. lepiej polamentowac na forum.

tak nawiasem mowiac przejezdzasz codziennie kolo domu prezesa jak jedziesz do pracy.
  
 
Cytat:
2013-09-18 19:53:37, smallsize pisze:
masz rzut beretem do prezesa, a najwiecej lamentujesz. zadalbys sobie chociaz odrobine trudu i napisal priva do prezesa, ale nie. lepiej polamentowac na forum. tak nawiasem mowiac przejezdzasz codziennie kolo domu prezesa jak jedziesz do pracy.


  
 
to niech Bolek napisze ile kosztuje wysyłka i niech wysyła skoro się tym zajmuje
  
 
Cytat:
2013-09-18 19:53:37, smallsize pisze:
masz rzut beretem do prezesa, a najwiecej lamentujesz. zadalbys sobie chociaz odrobine trudu i napisal priva do prezesa, ale nie. lepiej polamentowac na forum. tak nawiasem mowiac przejezdzasz codziennie kolo domu prezesa jak jedziesz do pracy.



Haha, wywaliło mi kory
Sorki, ale nie wiedziałem że on z okolic, musicie mi wybaczyć, pewnie nie raz widział przez okno jak spaliłem sprzęgło i trzeba będzie jednak wysłać pocztą xD
  
 
Cytat:
2013-09-18 19:13:25, zibo666 pisze:
dlatego wczesniej zawsze mozna było sobie zaplanowac urlop... poza tym koledzy z Wrocka mieli ponad 500km, z Łodzi ponad 400km, ja sam 360km



widzę że chyba lepiej wiesz kto co może

mam zawieszony urlop podobnie jak reszta pracowników w mojej firmie ;]

Ok, super, jak mi dasz wypłaty kolegów z wrocka, łodzi lub Twoją i po wydaniu na wydatki podstawowe coś mi zostanie to wpadne następnym razem
  
 
Szczerze? Jak komuś się nie chce jechać to zawsze znajdzie wymówkę. Każdy pracuje, każdy ma rodzinę, bliskich, wszyscy mamy problemy ale to nie powód żeby uzasadniać tym nieobecność.
Dodam tylko tyle. Spot Łódzki - na którym byłem i miałem kawałek drogi, wcale nie musiałem jechać ale skusiłem się żeby się zmotac z ludźmi. I chętnie pojadę tam o ile coś będzie. Myślę ze juz znasz moje zdanie na ten temat.
  
 
zibo666, a ja Ci powiem że jajco prawda .
Na nie jednym zlocie byłem, i zawsze jak mogłem to jechałem.

No nie każdy pracuje, ale jak się znajdzie nową robotę, to nie wierzę, że ktoś powie szefowi, że potrzebuje jeden/dwa dni wolnego, bo chce jechać sobie na zlot ... Takie jest moje zdanie.

Dopowiem jedynie jeszcze:
Ja zauważyłem tylko tyle. Jak ktoś MOŻE to jest na zlocie.
Zibo666, nie piję do Ciebie, ale na zlotach, na których byłem nie było np. Ciebie czy innych osób, które chętnie bym poznał, a są na zlotach zawsze wtedy, kiedy ja nie mogę.

Mój osobisty przypadek nie obecności na dwóch zlotach odkąd jest na fefku, zawsze był związany z nową pracą. Na szczęście pracą jaką mam daje mi spokój na dłuższy okres.

shadk-k'iego kabaciłem na zlot już w lipcu chyba, ale już wtedy mówił, że nie ma opcji że będzie, a ja pracy jeszcze nie miałem wtedy.


Wylałem swoje żale, a teraz może już koniec OT ??


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2013-09-19 15:51:12 ]