Polary 2013 - wpłaty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-09-19 15:40:31, zibo666 pisze:
Szczerze? Jak komuś się nie chce jechać to zawsze znajdzie wymówkę. Każdy pracuje, każdy ma rodzinę, bliskich, wszyscy mamy problemy ale to nie powód żeby uzasadniać tym nieobecność. Dodam tylko tyle. Spot Łódzki - na którym byłem i miałem kawałek drogi, wcale nie musiałem jechać ale skusiłem się żeby się zmotac z ludźmi. I chętnie pojadę tam o ile coś będzie. Myślę ze juz znasz moje zdanie na ten temat.



Widzę tylko, że "wiesz lepiej" kto co może i dla kogo obowiązki w życiu codziennym to tylko wymówka. Tak więc znam Twoje zdanie i mam je w poważaniu..
  
 
ludzie, to wątek o polarach, a tu jakieś filozofie na temat zlotów...
  
 
Myślisz ze ja nie mam obowiązków? Z reszta...to tylko moje zdanie, co z nim zrobisz zależy tylko od Ciebie.

Jethro Ty się uspokój, dostaniesz polar w weekend
  
 
Prezes, polar super! Dzięki
  
 
do Zibo666 a kiedy reszta fefkowiczów dostanie polary chętnie bym się pochwalił kumplom z subaru albo motocyklistom
  
 
Cytat:
2013-09-23 18:45:24, slawek75 pisze:
do Zibo666 a kiedy reszta fefkowiczów dostanie polary chętnie bym się pochwalił kumplom z subaru albo motocyklistom



jebłem...
  
 
Slawek75...nie zadawaj głupich pytań. Byłem w Warszawie wiec zabrałem Jethrowi...mnie o takie rzeczy nie pytaj
  
 
Ok, to kogo się odezwać?

Od razu dodam - bolek nie odpisuje.
  
 
Dzięki dla JMB za polar. Jest super
  
 
nie wiem do kogo pisać ale gdzie te polary
  
 
ludzie...Prezes chyba pisal ze sklada rezygnacje...z jakich przyczyn nie wiem, prosil zeby nie pisac i nie truc mu. sorry Retki ale skoro prezesa chwilowo brak badz nie moze odpisac to chyba po to jest V-ce


[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2013-09-27 21:29:31 ]
  
 
wiec pozostaje nam czekac ale jakies info by moglo byc w koncu ludzie zaplacili.
  
 
postaram się rozwiązać ten problem w możliwie krótkim terminie.
  
 
Proszę o chwile cierpliwości a wszystkie polary będą u osób zainteresowanych
  
 
Spoko
  
 
I jak tam?
  
 
Jak widac cisza i nic nie wiadomo.
  
 
Ok, proszę o info do kogo dokładnie pisać w sprawie polaru?
  
 
Zarząd wie i ogarnia temat, sprawa rezygnacji związała się z wysyłką polarów i dlatego opóźnienia. Bądźcie cierpliwi.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
ale żeby tyle czasu..?