2102 made in SzokoLada - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Super 😊

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wadim chyba Adam praca przy frankim Ciebie zmotywowala. 😊


[ wiadomość edytowana przez: Lasia dnia 2018-12-18 08:28:17 ]
  
 
Nieee. Po prostu skończyłem wszystko co zalegało i w końcu mam wolne siły przerobowe.
  
 
Moc - 1 Wadim niemechaniczny
  
 
Jam najbardziej mechaniczny.
  
 
Wstaw przód od dużego fiata sprzedasz za grube $$$$
  
 
A to w sumie świetny pomysł. Tył w dużym jest najbrzydszym, a połączenie z przodem od dużego, to może być niezła inwestycja.
  
 
Cytat:
2018-12-18 08:13:12, andrzej_krakow pisze:
Super 😊



Tak by mogło się wydawać. Ale ja jakoś nie czuje tego powera, co kiedyś, przy jej remoncie. Zobaczymy jak to będzie dalej. Teraz juz nic nie kupuje na żadne nowy prodzekty, no oprócz domu i działki 😉, no ale zanim to nastąpi, może akurat uda mi się zrobić blachę.
  
 
nie czujesz pałera bo za długo z tym zwlekałeś ale jest opcja że jak to mówi przysłowie - "w miarę jedzenia apetyt rośnie" i pałer wróci
co do totalnego skundlenia Łady z Kantem całkowicie się sprzeciwiam
  
 
Super kolego! Jak będę w trasie, na pewno podjadę zobaczyć jak idą postępy z kombikiem.

Jednak nie uważam, aby przód z DF'a był taki dobry.
Według mnie to będzie lepsze, bo jak mówi stare prawidło - Albo GRUBO albo oryginał!



Na szybko zestawiłem przód do 02
  
 
Hej,

Abstrahując od tego jaki przód wymodzi Vadim (choć ja go na dłuuugiego czasu nękam przodem od jednak 2103) to przód Poldka rozkłada mnie pozytywnie do łez. No coś w nim jest , ehhh masakra pozytywna jakaś

BTW zbieram chętnych którzy dołączą do mnie kto promuje przód 2103 do combi. A co zróbmy z tego pewna "zabawę"
  
 
Cytat:
2018-12-20 00:50:05, SzokoLada pisze:
Tak by mogło się wydawać. Ale ja jakoś nie czuje tego powera, co kiedyś, przy jej remoncie. Zobaczymy jak to będzie dalej. Teraz juz nic nie kupuje na żadne nowy prodzekty, no oprócz domu i działki 😉, no ale zanim to nastąpi, może akurat uda mi się zrobić blachę.



Starość panie, starość
  
 
Cytat:
2018-12-21 00:39:33, Kamil_H pisze:
Starość panie, starość



Cholewa, to mnie też to się tyczy? 😉 Myślałem że pójdzie bokiem.

A przód wstawię 03. 😍
  
 
Cytat:
2018-12-21 00:04:37, sitektWROC pisze:
Hej, Abstrahując od tego jaki przód wymodzi Vadim (choć ja go na dłuuugiego czasu nękam przodem od jednak 2103) to przód Poldka rozkłada mnie pozytywnie do łez. No coś w nim jest , ehhh masakra pozytywna jakaś BTW zbieram chętnych którzy dołączą do mnie kto promuje przód 2103 do combi. A co zróbmy z tego pewna "zabawę"



Proponuję przód od Oki!
  
 
A czemu nie od Kamaza?
  
 
Kamaz nie pasuje , przód od poloneza będzie najlepszy ale mysle ze lepszy będzie od atu xD

Myślę ze motywować Cie nie trzeba , jeśli potrzebna pomoc zadzwoń pomogę przy szlifowaniu lakieru .

Na paleciaku znacznie łatwiej było przewieźć combi taczka zbyt wiele razy sie wywracała
  
 
Miałem dzisiaj 2h luzu, więc odwierciłem mocowanie odboju wahacza, żeby później przenieść go wyżej, po to, żeby obniżone zawieszenie pracowało poprawnie. W podłużnicy podobijałem wszystkie łączenia blach, podprostowałem, no i zacząłem obspawywać te łączenia. Jak skończę spawać, to wrzucę fotkę.
  
 
jest trochę roboty, biorąc pod uwagę fakt że większość blach jest zrobiona źle lub byle jak.
a na dodatek takie niby pierdoły zajmują mnóstwo czasu.
dodatkowo przy pracach rozbiórczych ogrom czasu trzeba poświęcić na właściwe oczyszczenie, podprostowanie i przygotowanie do wymiany.
  
 
Co więcej, ja mam kilka elementów na stanie takich samych. Więc była też selekcja. Ale nie jest to takie proste, bo i tak masa poprawek.
  
 
Coś czuje ze po nowym roku , pełną parą ruszysz z projektem .

najgorzej będzie usunąć tą cała powierzchowną rdze ...