2102 made in SzokoLada - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No cóż, zobaczymy jak to będzie. Oby poszło jak po maśle.
  
 
  
 
czym czarne usuwasz?
mechaniczne czy chemią?
  
 
Piaskuje
  
 
Bardzo ładnie!
A tak z czystej ciekawości - dodatkowe wzmocnienia, czy poprawa fabryki fartuchów?
W drugim jak się domyślam, przeniesienie mocowania akumulatora będzie....

Kurde też mnie to czeka wszystko, dobrze ze kombi dostało garaż... i proces kornikowania został spowolniony trochę. Ja szykuję się do kapy silnika, ale czasu ostatnio nie za dużo, a Irlandia w czerwcu wzywa!

Trzymam kciuki, aby wymiary po wstawieniu przodu się zgadzały! Jakby nie było, 1 prototyp u nas w kraju, chociaż pogłoski chodziły że jeden pod Krakowem gdzieś schowany....

  
 
Dwa w jednym. Poprawiam i wzmacniam. Mam kolegę, które ma łady w jednym paluszku. Podpowiada mi. Również czerpię informację z internetu.
  
 





[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2019-01-13 14:07:33 ]
  
 

SzokoLada

Po skończeniu będzie naprawdę wytrzymała konstrukcja, na spokojnie zniesie 150hp, o których wspomniałeś.

Dalej trzymasz się tej koncepcji :



  
 
Tak, koncepcja bez zmian.
  
 
Ale archiwalne foto jeszcze ścian działowa była w garażu

ja myśle ze jednak wpadnie ten przód z poloneza

  
 
Cytat:
2019-01-13 20:40:09, rennsport pisze:
Ale archiwalne foto jeszcze ścian działowa była w garażu ja myśle ze jednak wpadnie ten przód z poloneza



Mi osobiście podoba się z tym, co widać w okolicach 9-10 strony tego tematu. Przód poloneza jest z czapy...Ale każdy sam decyduje o swojej własności.
  
 
Trochę przegapiłem i nie zaglądałem na imageshack.us i w związku z tym, dużo moich zdjęć wygasło. Trochę nie fajnie
  
 
  
 
działasz pięknie panie
kiedy montaż zaczynasz ?
  
 
A to zależy czego. Bo planuje przeszykować cały przód, a dopiero potem spasować i wspawać.
  
 
Załatwiłem sobie tabletki, więc robota poszła. Przydało by się i innym takie załatwić. Pomaga

  
 
Rozumiem ze tabletki zaczęły działać

Żeby nie było jak z picasso ;p
  
 



No cóż. Zmęczone. Teraz piaskowanie i można kleić do budy.
  
 
Wygląda jak cześć fabryczna
  
 
No i o to tutaj chodzi.