2102 made in SzokoLada - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Współczuję.
Oby udało się złapać tych sku@#$%%$ !!!
  
 
Najgorsze to to, że ukradli na złom instalacje elektryczną mojego silnika 1.7mpi.

Emde, to z tego garażu co ja odkręciłem pompę wody.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 


Nowe buciki, nie chciałem odkrywać Ameryki i poszedłem w sprawdzony wzór felg. Kupiłem stare felgi Rial, 7x15" 4x98, a nie jak większość 4x100. Docelowo felgi będą wypolerowane, a opony myślę założyć 175/60/15 Chcę mieć naciągane opony, ale nie wiem jak to będzie wyglądać na aucie, dlatego poszukam jakiejś opony na próbę i zobaczę, w ostateczności sprawdzone 195/50/15.



Nie wiem czy nie będzie lepiej jeżeli zrobię malowanie w ten sposób, ewentualnie środek wkoło śrub na srebrno.


A teraz fotki po zdjęciu dywanów:











Generalnie tragedii nie ma, spodziewałem się gorszego widoku. Zobaczymy co jest ukryte pod wygłuszeniem.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
W końcu jakieś foto z prac - ciekaw jestem postępu,sam przez to przechodziłem kilka lat temu,tylko chyba wychodziłem z gorszego stanu.
Jak zamierzasz pomalować te felgi tzn. wnętrze czarne a reszta poler?Mam takie same fele tylko białe i też wypadałoby je odświeżyć jakoś.
Powodzenia i oby pod wygłuszeniem nie było tragedii.
  
 



Mała zabawa, próby kolorów.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Myślę że do tego projektu bardziej by ci pasowała felga 14cali tym bardziej że chcesz dać dość wysoką opone. Bagażnik obowiązkowy
  
 
Szoko,
Fela jest spoko, gdzie wyrwałeś 4x98? Daj ją w poler, staruszke na glebę i będzie malina.
  
 
14" to min. jaki mogę wsadzić, bo tarcze mam wentylowane przednie 14", dlatego też decyzja 15". Felgi dorwałem na tablicy, na dodatek we Wrocławiu.

Naciągane 175/60/15 wcale nie będą wysokie, to odpowiednik 195/50, tyle że węsze.

Felgi będą polerowane, tak samo jak na fotce. Boki szprych i wnęki na czarno, tylko nie wiem jak być z samym środkiem felgi, tez na czarno, czy zostawić na srebrno.?

Skąd dorwać taki bagażnik do kombi? W Rosji są dedykowane do dwójki, a u nas?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Tu masz Szoko jakiś konfig, może się przyda, choć pewnie go obczajasz...
Tylko że nie mają bagażników...

http://www.3dtuning.com/en/Tuning/Tuning/284?Mode=1
  
 
Dzięki za info. Nie znałem tej stronki, a jest nie zła. Szkoda ze nie mam kompa przy sobie, a jestem na wakacjach. Nie mogę na smartfonie sprawdzić wszystkich możliwości tej stronki, bo się laduje i laduje.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Czy można od ciebie odkupić oryginalne stalowe felgi Łady?
Te, co na zdjęciu zdjęte leżą dookoła?

Pozdrawiam,
@lex
  
 
♦CCC♦


-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2018-12-20 00:57:32 ]
  
 
Rozumiem, że tak. Dawaj cenę na priva.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Małe postępy moich prac:






-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Dzisiaj po zdjęciu nadkola z przodu przeżyłem szok. Korozja i to konkretna. Podłużnice, fartuchy, pas przedni do wymiany. Z tyłu też nie najlepiej, lewy tył jak nowy, prawy sito.







-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cholera. Słabo mi się zrobiło jak to zobaczyłem...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
No cóż, widząc auto z zewnątrz można się było tego spodziewać

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
No nie zgodzę się z Tobą. Z zewnątrz wszystko jest całe, progi, błotniki, drzwi. Są min. ubytki, ale to uwierz, nic. Natomiast auto stało na łące i wilgoć z ziemi pod autem zrobiła swoje.

Mam pomysła jak sobie z tym poradzić, więc nie boję się tego. Auto jest moje i zrobione będzie po mojemu. Może komuś to i nie spodoba się, ale najważniejsze że mi się podoba.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Stary, ale ja przecież wierze ze jestes w stanie zreanimowac tego złomka. A co do odstepstw od oryginału? No to co? Łada i tak nigdy nie będzie prestizowym zabytkiem, no chyba ze wersja z Wanklem.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Dzięki, fajnie mieć wsparcie.
Obieram ten kierunek :




Będzie jedyny prototyp w Polsce, oparty głównie na 2106.


-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим