2102 made in SzokoLada - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dwuszka narazie stoi, zajmuje się remontem innego pojazdu. Nie długo koniec. Może jakiś zlot?
  
 
Szoko - ja ma 3 sztuki zderzaków do 2103 (dwa nowe), i 3 grille (1 nowy) - jak pójdziesz w stronę trójki to mogę ewentualnie na zwieńczenie projektu ))

tak czy siak - z tego co mnie się wydaje to ta z Węgier ma z tyłu zderzak od 2102 (bardziej okrągły niż z 2103) a z przodu z 2103.

Ja bym mimo wszystko robił na żiguli, w tym momencie da się kupic podłużnice i fartuchy w firmie Skorpion w Krakowie (czas oczekiwania ok 2-3 tygodnie)

Zresztą - nie można dać podłużnic i fartuchów od 2106, a budę zostawić 2102 ? Na pewno się da

PS - na tych felgach 2 strony wczesniej co to za opona jest na tych 15" ?

PS2 - być może niedługo juz pochwalę się moim nowym Ładowym zakupem, i być może będzie najstarszy w klubie

[ wiadomość edytowana przez: Konriii dnia 2013-09-28 10:41:10 ]
  
 
Zapytanie o postęp prac w wiadomym, innym projekcie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Blacha zrobiona, teraz lakier.
  
 


Niespodzianka, podszybie 2101/02 jest inne niż 2103/06.
Jak przerabiał to Wenger, myślałem ze miał zgniłe podszybie, ale teraz już wiem o co chodzi.


  
 

blin! ale warsztat! - zazdroszczę
  
 
To nie mój, ja mam garaż. A te dwa zdjęcia niżej, to fotki z Wenger. Jak widzę warsztat Morphio, to też mu zazdroszczę.
  
 
Cytat:
ja mam garaż.



Ja nie mam nawet garażu i przez to nie chce mi sę nic przy aucie robić, regulator napięcia wymieniam już prawie miesiąc - nie ładuje na wolnych obrotach..
Do warsztatu sumienie nie pozwala oddać a samemu brać motywacji.
  
 
No tak, w Moskwie garaż kosztuje tyle co w Chełmie mieszkanie. Taniej auto kupić nowe pewnie.
  
 
Fajnie to wygląda. Czekam na gotowy produkt



[ wiadomość edytowana przez: wejlantf dnia 2013-11-13 14:30:22 ]
  
 











Na tą chwile tak to wygląda. Podłużnice są zgnite, ale dalej, za ścianą grodziową jest już o wiele lepiej. Teraz zabieram się za wymianę tych podłużnic.
  
 


  
 


Jeszcze trochę podłubiesz i będzie:





A tak na serio to dobra robota. Nie przypuszczałem, że tak bardzo "rozbebeszysz" auto. Ale jak ma być kompleksowa renowacja to nie ma mowy o półśrodkach, prawda ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Szacun Szoko. Hardkorowiec jesteś
  
 
Rozebrać każdy potrafi. Zobaczymy czy poskładam.
  
 
Ładny Sajgon Powodzenia
  
 
Dzieńkufa
  
 
Jak dla mnie nieco za ostro, bałbym się tak ciąć. Raczej łatałbym to co w oryginale. Ale jak masz umiejętności i warsztat - to czemu nie?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wstawiam podłużnice pierwszy raz w życiu. Tylko to może uratować ten samochód. Łatać to co było, to bez sens. Mocno zgnite, a tam gdzie został metal, to w sumie papier. Nie żałuję ani razu, ze usunąłem je w cholerę. Uwierz, tak będzie lepiej. Co tutaj można uratować?

  
 




Przymiarka.
Wiadomo, jak to w ładach, trzeba przegiąć, dopasować i td. Ale będzie dobrze. Jestem dobrej myśli.