Kamerka samochodowa - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2019-07-19 11:44:14, OlekW pisze:
Ja byłem sceptycznie nastawiony ale się przekonałem na własnej skórze, że się przydaje. Miałem drobną stłuczkę na parkingu nie z mojej winy ale wyskoczył jakiś wygadany facet i mi wciska, że to moja wina, że on jechał zgodnie z przepisami, zaczął się drzeć i mi wymyślać ale jak mu powiedziałem, że mam kamerkę która wszystko nagrała to mu mina zrzedła. Już taki kozak nie był, policja obejrzała nagranie i potwierdziła że to jego wina.



a jaką kamerkę posiadasz??
Ma jakieś dodatkowe funkcje oprócz nagrywania podczas jazdy??
  
 
jak szukasz dobrej kamery to popatrz sobie mikavi pq3, ma bardzo szeroki kąt nagrywania, nagrywa bardzo wyraźnie także w nocy, w zestawie masz też kamerkę cofania, ja jestem bardzo zadowolony z zakupu, pryzdaje ie też tryb parkingowy, nie strach auta zostawiać.
  
 
Cytat:
2019-09-05 20:54:42, andyy_en pisze:
jak szukasz dobrej kamery to popatrz sobie mikavi pq3, ma bardzo szeroki kąt nagrywania, nagrywa bardzo wyraźnie także w nocy, w zestawie masz też kamerkę cofania, ja jestem bardzo zadowolony z zakupu, pryzdaje ie też tryb parkingowy, nie strach auta zostawiać.



Widziałem ostatnio że do rodziny Mikavi dołączył nowy model PQ4.
  
 
Może ktoś ma doświadczenie z kamerkami Xiaomi?
  
 
Cytat:
2018-08-22 22:50:15, jorgus88 pisze:
kamerka w samochodzie jako obowiązek to kwestia do przemyślenia na pewno. Dzięki kamerą na pewno byłoby bardziej przestrzegane prawo na drogach. Ostatnio testowałem kamerkę PQ3 od Mikavi. Dużo funkcji które na pewno będą przydatne podczas użytkowania.


Jakie funkcje na przykład? jak oceniasz? może masz porównanie jeszcze z innymi modelami?
  
 
Ostatnio zakupiłem, bo byłem świadkiem zdarzenia i tak sobie myślę, że gdybym nie miał kamerki, to pewnie byłaby moja wina. Lepiej mieć dowód.
  
 
Wziąłem prostą kamerę internetową, najważniejsze jest normalne pisanie dźwięku i obrazu, a tam możesz wybrać z takich warunków.
  
 
Cytat:
2019-09-21 08:07:07, jorgus88 pisze:
Widziałem ostatnio że do rodziny Mikavi dołączył nowy model PQ4.


Właśnie testuję tą kamerkę. Obraz świetnej jakości, choć parametry można dowolnie zmieniać. To co będzie wyróżniało tą kamerkę to kondensator zamiast zwykłej baterii i adapter Acc do podłączenia pod instalację. W końcu można w pełni korzystać z trybu parkingowego.
  
 
Ja zawsze myślałem, że kamerka internetowa to zbędny wydatek, ale po kilku ostatnich incydentach zmieniłem zdanie, teraz szukam czegoś do kwoty 200 - 300 zł.
  
 
Kamera oczywiście must have
  
 
Ja mam kamerkę i parę razy wysłałem nagranie na policji w celu weryfikacji i ewentualnego postępowania wyjaśniającego stop piratom drogowym!