Kamerka samochodowa - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
za 300 zł można kupić już coś rozsądnego ja mam vordon w cenie właśnie takiej przybliżonej. Teraz są pewnie jeszcze tańsze. Cuż jestem zadowolony co tu dużo gadać. Kamerka pomaga napweno i czuje sie bezpieczniej
  
 
Widziałem u kolegi jakąś kamerkę za 150zł. Nieźle to działało muszę przyznać, choć nie było to może całkowicie to, czego oczekiwałem. Widocznie trzeba szukać w trochę droższym segmencie. Może właśnie koło 300zł znajdę coś odpowiedniego dla mnie.
  
 
Kamerka samochodowa to świetne zabezpieczenie na idiotów na drogach, którym czasem warto utrzeć nosa, polecam. Przydała się nie raz.
  
 
Mam zamiar się właśnie zaopatrzyć w taką kamerkę, czym kierować sie podczas wyboru?
  
 
My już swoje pojazdy zaopatrzyliśmy w takie cuda.
  
 
Przede wszystkim nie patrz na cenę! Dobra kamerka to dobra jakość nagrywania zarówno w dzień i w nocy, obsługa kart dużej pojemności a także czujniki wstrząsu.
  
 
Natinka a nie na odwrót? Najpierw jakość nagrywania a potem cena?
  
 
Cena wcale nie wyznacza jakości danej kamerki,więc w pierwszej kolejności faktycznie lepiej skupić się na obrazie i jego jakości niż patrzeć na firmę lub cenę,to zasadnicza różnica.

  
 
Wolę wydać więcej za produkt renomowanej marki niż coś co dobrze nagrywa ale padnie po półroczu.
  
 
kamera w samochodzie jest dobrym pomyslem, nawet w razie jakiejkolwiek kolizji czy wypadku jestem zza kamerkami autach

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2015-10-02 11:25:31 ]
  
 
Mam podobne zdanie i myślę,że taka dokumentacja swojej podróży na pewno nie zaszkodzi iw razie jakiejkolwiek przygody,mamy czarno na białym dowody tego kto jest winny. Podstawowa kwestia to wybór kamerki która zapewni nam obraz dobrej jakości.
  
 
Kupiłem po pewnej nieprzyjemniej przygodzie na drodze. Teraz przynajmniej mam spokój, że nie będzie problemów z dokumentacją jak coś się stanie.
  
 
Kamerkę zawsze warto mieć. Zdarzają się ludzie którzy próbują wymusić odszkodowania, a takie nagranie to świetny dowód. Warto też zainwestować trochę więcej pieniędzy tak aby z filmu bez problemu można było odczytać tablice w dzień i w nocy.

-----------------


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2015-12-31 00:05:48 ]
  
 
Też ostatnio kupiłem i jestem bardzo zadowolony, świetna jakość!


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-01-09 11:22:11 ]
  
 
A czy w razie wypadku film z kamerki może być dowodem w sprawie?
  
 
Jeżeli chcecie kupić porządną kamerkę do samochodu to polecam model NOUS NF6 naprawdę rewelacyjna kamerka i jakoś nagrań żyleta.
  
 
Witam, ja mam i polecam Wideorejestrator DOD LS300W
  
 
Hej a może ktoś zna kamerę, która automatycznie po Wifi z telefonem łączy się i wysyła obraz "live".

Potrzebuję takiej do pokazywania na żywo relacji z wyścigów kartingowych.
  
 
Kamerka samochodowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ze względu na czujnik ruchu pokazujący z którj strony nastąpiło uderzenie, z tyłu gdy ciężko to udowodnić on to zarejestruje.
  
 
Uważam, że kamerka samochodowa to naprawdę przydatna rzecz, w każdym aucie powinna się znajdować.