Do Fefkowych Dziewuch-damskie koszulki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej,

co by u nas też były parytety, postanowiłam pomyśleć nad typowo damskimi koszulkami FEFK. Myślę o taliowanej bluzeczce lub o polo.
Poniżej moje propozycje krojów dobrych dla każdej. Cena bez nadruku (pewnie plus ok.15 zł od sztuki) i gramatura. Następnie propozycja wzoru - myślę o jakiejś subtelnej grafice gdzieś z boku
i ewentualnie na plecach

Czekam na Wasze wszelkie propozycje, Panowie zapytajcie się połowic, czy byłyby chętne.

ok 12 zł 165g/m2 bawełna



ok 30 zł 200g/m2 bawełna/elastan 5%


ok.22 zł 125g/m2 bawełna


Mniej więcej o to mi chodzi - czcionka może w deseń koszulek 10-lecia, poziomo (to, że BMW jest naprawdę przypadkiem )




[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2013-07-17 15:49:26 ]
  
 
Po konsultacji: zielona "ok", szara "ok" i polo "ok" - chodzi o wzór, a nie o kolory..
  
 
szkoda że temat zmarł bo moja druga połowa jest zainteresowana..
  
 
Bo Panowie nie przekazują. A jak znam życie to po prostu zrobi się parę rozmiarów i będzie na gadżety
  
 
Osie pasuje ten model i kolor szary bo do wszystkiego pasi
  
 
Pierwsza i ostatnia. I jestem za różowymi koszulkami
  
 
łooo pierwsze widzę ten wątek.
Z zasady jedną wezmę.
Dostosuję się do reszty a co do wzoru to jak by można to logo i czcionka taka jak pisałaś, z 10 lecia klubu tak aby pasowała do mojej męskiej.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2013-07-31 14:18:47, Paulinka pisze:
Pierwsza i ostatnia. I jestem za różowymi koszulkami



Papulinka
  
 
może być różowa. Ja jestem za pierwszą. Każdy grosz się przyda na wyjazd.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach