Zwykłe i nie zwykłe spotkania.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio wracając z Zakopanego odwiedziłem kolegę Walery. Jako ze Tomek mieszka w Częstochowie, to oprowadził mnie i moją rodzinkę po mieście pokazując nie jedno fajne miejsce i opowiadając dużo interesującej informacji na ich temat. Trzeba przyznać ze ma chłopak głowę i wiedzę na temat swojego miasta. Potem pojechaliśmy do niego, a dokładniej do jego łady 2103. Otworzył mi garaż i co? Jak zobaczyłem jego auto, to opadła mi szczęka. Można być dumnym z takiego auta. Silnik pracuje pięknie, cyka jak szwajcar. Co prawda, Tomek bardzo dużo dopracował auto po zakupie, ale są tego efekty. Wrzucam parę fotek z naszego spotkania.




Taki widok mocno zachęca do roboty nad swoim autem.

Dziękuje ci Tomku.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
I ja dziękuję SzokoLada za rewizytę!

U mnie prawie jak na bezludnej wyspie i wszyscy VAZoholicy na wagę chromu
Całe popołudnie starałem się zaprezentować swoje strony i oprowadzić jak mogę najlepiej, ale i tak główną atrakcją turystyczną okazała się trioszka

Swoją drogą ciekawy wątek nam się "stworzył" przy udziale Władka Miło by było poczytać taki skrót telegraficzny ze spotkania forumowiczów w wolnej chwili np. z drugiej części kraju!
...wiedzcie, że cały czas coś się dzieje

Pozdrawiam,
Valery
  
 


Jako że miejscowość 'tranzytowa' to i miałem też przyjemność Emde gościć u siebie w drodze do Czech
  
 
Cytat:
2013-08-05 17:11:32, SzokoLada pisze:
Ostatnio wracając z Zakopanego odwiedziłem kolegę Walery. Jako ze Tomek mieszka w Częstochowie, to oprowadził mnie i moją rodzinkę po mieście pokazując nie jedno fajne miejsce i opowiadając dużo interesującej informacji na ich temat. Trzeba przyznać ze ma chłopak głowę i wiedzę na temat swojego miasta. Potem pojechaliśmy do niego, a dokładniej do jego łady 2103. Otworzył mi garaż i co? Jak zobaczyłem jego auto, to opadła mi szczęka. Można być dumnym z takiego auta. Silnik pracuje pięknie, cyka jak szwajcar. Co prawda, Tomek bardzo dużo dopracował auto po zakupie, ale są tego efekty. Wrzucam parę fotek z naszego spotkania. Taki widok mocno zachęca do roboty nad swoim autem. Dziękuje ci Tomku.


A który z Was to który?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Tomcio wyższy, Władzio po lewej.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Po kilku telefonach udało się spotkać.
  
 
Widzę, że Igor nadal legalne tablice wozi w bagażniku
  
 
Cytat:
2015-05-23 13:05:13, djmarkus pisze:
Widzę, że Igor nadal legalne tablice wozi w bagażniku


Zobaczymy ile kilosów przejadą w tym bagażniku!?.

Już parę lat tam leżą.
  
 
To ja, emdeszek.

Korzystając z jednodniowego pobytu w stolicy wpadłem do mojego imiennika pod Pruszków z wizytą. Siedzę teraz przy oknie i patrzę czy przypadkiem jakaś lokalna mafia nie interesuje się moim radiem/autem.
  
 
Cytat:
2016-03-13 12:31:47, michalwlo pisze:
To ja, emdeszek. Korzystając z jednodniowego pobytu w stolicy wpadłem do mojego imiennika pod Pruszków z wizytą.


Trafił swój na swego...
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Jeszcz pozostając w temacie Pruszkowa...



... jest takie powiedzenie: tam gdzie kończą się Reguły zaczyna się Pruszków.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 


Lada Klub Polska - spot świąteczny. Warszawa, 02.04.18

Od lewej: Staś, emde, Cezary, Astro, djmarkus, niżej michalwlo.

Spotkaliśmy się ze Stasiem Logunovem - chłopak ma rosyjsko-polskie korzenie. Aktualnie mieszka w Moskwie ale co jakiś czas odwiedza nasz kraj. Mówi bardzo dobrze po polsku ! Naprawdę wporzo chłopak. Przywiózł chłopakom rosyjskie części do Ładzianek.

Czeka mnie teraz rewizyta w Moskwie.

Miałem jechać z nim teraz, po świętach ale nie wyrobiłbym się czasowo z paszportem i wizą. Za dużo formalności, za mało czasu... Kolejny termin to okres po Mistrzostwach - najlepiej wrzesień. Mam nawet wstępne zameldowanie - hotel niedaleko wieży Ostankino.

Współtowarzysz kilkudniowej podróży - poszukiwany ! Zapowiada się fajna wycieczka.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2018-04-05 19:55:54, emde pisze:
Lada Klub Polska - spot świąteczny. Warszawa, 02.04.18 Od lewej: Staś, emde, Cezary, Astro, djmarkus, niżej michalwlo. Spotkaliśmy się ze Stasiem Logunovem - chłopak ma rosyjsko-polskie korzenie. Aktualnie mieszka w Moskwie ale co jakiś czas odwiedza nasz kraj. Mówi bardzo dobrze po polsku ! Naprawdę wporzo chłopak. Przywiózł chłopakom rosyjskie części do Ładzianek. Czeka mnie teraz rewizyta w Moskwie. Miałem jechać z nim teraz, po świętach ale nie wyrobiłbym się czasowo z paszportem i wizą. Za dużo formalności, za mało czasu... Kolejny termin to okres po Mistrzostwach - najlepiej wrzesień. Mam nawet wstępne zameldowanie - hotel niedaleko wieży Ostankino. Współtowarzysz kilkudniowej podróży - poszukiwany ! Zapowiada się fajna wycieczka.


Wczoraj Stasiu z mamą odwiedził mnie pod Pruszkowem ... przy okazji podubaliśmy w Ładzie ... a potem ugościliśmy gości obiadokolacją polską i miłą rozmową
  
 
Z okazji wolniejszego dnia był czas na wyciągnięcie maszyn i przejażdżka po okolicy, pogadanie.
Pozdrowienia z Mazowsza.

  
 
Nie wiem gdzie się wpisać z poniższą informacją więc wpisuję się w tym wątku.

Rozmawiałem z Remenyi Zoltanem z Węgier. Twierdzi, że na dzień dzisiejszy organizatorzy LCH szykują się na tegoroczny zlot. Termin to, jak zawsze zresztą u Madziarów, końcówka sierpnia.

Ja się wybieram, ktoś z drugiej części Mazowsza także.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Od poniedziałku wieczorem do czwartku będę z żoną na Dolnym Śląsku. Bazę wypadową mamy między Jelenią Górą a Zgorzelcem. Więc jak komuś wyda się, że widział emdego w tamtych stronach to niech się nie zdziwi. W planach m.in. zapora, most i stacja kolejowa w Pilchowicach,może Karpacz, pewnie Wang przy okazji, Wrocław na jeden dzień itp. W piątek wracamy do Łomży.

Liczę na fajną pogodę i jakieś Łady na drodze.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
pany pytanie techniczne ...jedzie ktoś na zlot na węgry czy w tym roku odpuszczamy....ja z kimś chętnie bym sie wybrał ....zostało 10 dni....
  
 
Ja niestety znowu odpadam. Finalizujemy w tym tygodniu zakup własnego eM-4 i nie w głowie mi zagraniczne wojaże.
Duży plus całej sytuacji taki, że do pracy i garażu będę mieć odpowiednio 800 i 600m czyli całe nic. Teraz muszę jeździć z drugiego końca miasta.

A na Węgry postaram się wybrać za rok. Nie pamiętam już kiedy byłem tam ostatnio...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3