Zwykłe i nie zwykłe spotkania.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio wracając z Zakopanego odwiedziłem kolegę Walery. Jako ze Tomek mieszka w Częstochowie, to oprowadził mnie i moją rodzinkę po mieście pokazując nie jedno fajne miejsce i opowiadając dużo interesującej informacji na ich temat. Trzeba przyznać ze ma chłopak głowę i wiedzę na temat swojego miasta. Potem pojechaliśmy do niego, a dokładniej do jego łady 2103. Otworzył mi garaż i co? Jak zobaczyłem jego auto, to opadła mi szczęka. Można być dumnym z takiego auta. Silnik pracuje pięknie, cyka jak szwajcar. Co prawda, Tomek bardzo dużo dopracował auto po zakupie, ale są tego efekty. Wrzucam parę fotek z naszego spotkania.




Taki widok mocno zachęca do roboty nad swoim autem.

Dziękuje ci Tomku.
  
 
I ja dziękuję SzokoLada za rewizytę!

U mnie prawie jak na bezludnej wyspie i wszyscy VAZoholicy na wagę chromu
Całe popołudnie starałem się zaprezentować swoje strony i oprowadzić jak mogę najlepiej, ale i tak główną atrakcją turystyczną okazała się trioszka

Swoją drogą ciekawy wątek nam się "stworzył" przy udziale Władka Miło by było poczytać taki skrót telegraficzny ze spotkania forumowiczów w wolnej chwili np. z drugiej części kraju!
...wiedzcie, że cały czas coś się dzieje

Pozdrawiam,
Valery
  
 


Jako że miejscowość 'tranzytowa' to i miałem też przyjemność Emde gościć u siebie w drodze do Czech
  
 
Cytat:
2013-08-05 17:11:32, SzokoLada pisze:
Ostatnio wracając z Zakopanego odwiedziłem kolegę Walery. Jako ze Tomek mieszka w Częstochowie, to oprowadził mnie i moją rodzinkę po mieście pokazując nie jedno fajne miejsce i opowiadając dużo interesującej informacji na ich temat. Trzeba przyznać ze ma chłopak głowę i wiedzę na temat swojego miasta. Potem pojechaliśmy do niego, a dokładniej do jego łady 2103. Otworzył mi garaż i co? Jak zobaczyłem jego auto, to opadła mi szczęka. Można być dumnym z takiego auta. Silnik pracuje pięknie, cyka jak szwajcar. Co prawda, Tomek bardzo dużo dopracował auto po zakupie, ale są tego efekty. Wrzucam parę fotek z naszego spotkania. Taki widok mocno zachęca do roboty nad swoim autem. Dziękuje ci Tomku.


A który z Was to który?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Tomcio wyższy, Władzio po lewej.
  
 
Po kilku telefonach udało się spotkać.
  
 
Widzę, że Igor nadal legalne tablice wozi w bagażniku
  
 
Cytat:
2015-05-23 13:05:13, djmarkus pisze:
Widzę, że Igor nadal legalne tablice wozi w bagażniku


Zobaczymy ile kilosów przejadą w tym bagażniku!?.

Już parę lat tam leżą.
  
 
To ja, emdeszek.

Korzystając z jednodniowego pobytu w stolicy wpadłem do mojego imiennika pod Pruszków z wizytą. Siedzę teraz przy oknie i patrzę czy przypadkiem jakaś lokalna mafia nie interesuje się moim radiem/autem.
  
 
Cytat:
2016-03-13 12:31:47, michalwlo pisze:
To ja, emdeszek. Korzystając z jednodniowego pobytu w stolicy wpadłem do mojego imiennika pod Pruszków z wizytą.


Trafił swój na swego...
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Jeszcz pozostając w temacie Pruszkowa...



... jest takie powiedzenie: tam gdzie kończą się Reguły zaczyna się Pruszków.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 


Lada Klub Polska - spot świąteczny. Warszawa, 02.04.18

Od lewej: Staś, emde, Cezary, Astro, djmarkus, niżej michalwlo.

Spotkaliśmy się ze Stasiem Logunovem - chłopak ma rosyjsko-polskie korzenie. Aktualnie mieszka w Moskwie ale co jakiś czas odwiedza nasz kraj. Mówi bardzo dobrze po polsku ! Naprawdę wporzo chłopak. Przywiózł chłopakom rosyjskie części do Ładzianek.

Czeka mnie teraz rewizyta w Moskwie.

Miałem jechać z nim teraz, po świętach ale nie wyrobiłbym się czasowo z paszportem i wizą. Za dużo formalności, za mało czasu... Kolejny termin to okres po Mistrzostwach - najlepiej wrzesień. Mam nawet wstępne zameldowanie - hotel niedaleko wieży Ostankino.

Współtowarzysz kilkudniowej podróży - poszukiwany ! Zapowiada się fajna wycieczka.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2018-04-05 19:55:54, emde pisze:
Lada Klub Polska - spot świąteczny. Warszawa, 02.04.18 Od lewej: Staś, emde, Cezary, Astro, djmarkus, niżej michalwlo. Spotkaliśmy się ze Stasiem Logunovem - chłopak ma rosyjsko-polskie korzenie. Aktualnie mieszka w Moskwie ale co jakiś czas odwiedza nasz kraj. Mówi bardzo dobrze po polsku ! Naprawdę wporzo chłopak. Przywiózł chłopakom rosyjskie części do Ładzianek. Czeka mnie teraz rewizyta w Moskwie. Miałem jechać z nim teraz, po świętach ale nie wyrobiłbym się czasowo z paszportem i wizą. Za dużo formalności, za mało czasu... Kolejny termin to okres po Mistrzostwach - najlepiej wrzesień. Mam nawet wstępne zameldowanie - hotel niedaleko wieży Ostankino. Współtowarzysz kilkudniowej podróży - poszukiwany ! Zapowiada się fajna wycieczka.


Wczoraj Stasiu z mamą odwiedził mnie pod Pruszkowem ... przy okazji podubaliśmy w Ładzie ... a potem ugościliśmy gości obiadokolacją polską i miłą rozmową
  
 
Z okazji wolniejszego dnia był czas na wyciągnięcie maszyn i przejażdżka po okolicy, pogadanie.
Pozdrowienia z Mazowsza.

  
 
Nie wiem gdzie się wpisać z poniższą informacją więc wpisuję się w tym wątku.

Rozmawiałem z Remenyi Zoltanem z Węgier. Twierdzi, że na dzień dzisiejszy organizatorzy LCH szykują się na tegoroczny zlot. Termin to, jak zawsze zresztą u Madziarów, końcówka sierpnia.

Ja się wybieram, ktoś z drugiej części Mazowsza także.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Od poniedziałku wieczorem do czwartku będę z żoną na Dolnym Śląsku. Bazę wypadową mamy między Jelenią Górą a Zgorzelcem. Więc jak komuś wyda się, że widział emdego w tamtych stronach to niech się nie zdziwi. W planach m.in. zapora, most i stacja kolejowa w Pilchowicach,może Karpacz, pewnie Wang przy okazji, Wrocław na jeden dzień itp. W piątek wracamy do Łomży.

Liczę na fajną pogodę i jakieś Łady na drodze.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
pany pytanie techniczne ...jedzie ktoś na zlot na węgry czy w tym roku odpuszczamy....ja z kimś chętnie bym sie wybrał ....zostało 10 dni....
  
 
Ja niestety znowu odpadam. Finalizujemy w tym tygodniu zakup własnego eM-4 i nie w głowie mi zagraniczne wojaże.
Duży plus całej sytuacji taki, że do pracy i garażu będę mieć odpowiednio 800 i 600m czyli całe nic. Teraz muszę jeździć z drugiego końca miasta.

A na Węgry postaram się wybrać za rok. Nie pamiętam już kiedy byłem tam ostatnio...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3