Lada Racing Club - Gra, zrobiona dla Nas :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Może kogoś zainteresuje
Opis skopiowałem ze pewnej strony

Cytat:


Lada Racing Club - DVD game-rUSSIA
kategoria: wyścigi - samochodowe
producent: Geleos
wydawca: Noviy Disk
data premiery: 15 marca 2006
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
nośnik: 1 DVD / 4 CD
Developers- http://www.nd.ru/
Screenshots- http://www.ag.ru/games/lada_racing_club
Systen Recomended:
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2,5GHz, 512MB RAM, 128MB akcelerator 3D (GeForce FX 6800, ATI Radeon X800 i lepsze), Windows 98/ME/2000/XР.

Lada Racing Club to dość oryginalna gra sportowa przygotowana przez rosyjską firmę developerską, Geleos Media. Jej oryginalność przejawia się w możliwości zasiadania za kierownicami płodów największego rosyjskiego producenta samochodów, AvtoVaz, czyli tytułowej Łady we wszelkich możliwych odmianach.

Gra stanowi wyważone połączenie symulatora i gry zręcznościowej, tak więc fani obu tych gatunków powinni być zadowoleni z rozrywki jaką zapewnia Lada Racing Club. Jak twierdzą jej autorzy, gra umożliwia nam przeżycie dreszczyku emocji i uzyskanie podwyższonego poziomu adrenaliny podczas szaleńczych wyścigów ulicami miasta. Fabuła (o ile w przypadku wyścigów można o tym mówić) została zainspirowana rzeczywistymi wyścigami rozgrywanymi w Moskwie, głównie tymi nie do końca legalnymi. Wielbiciele tuningu również mają tu pole do popisu - z samochodami można zrobić praktycznie wszystko to, co w świecie rzeczywistym, a pomagają nam w tym części dostarczane przez m.in. Lit Company, Pro-sport, Rider, Clutchnet, Soyuz96, SVR, Promo czy ATT. Arena rozgrywek, czyli wspomniana już Moskwa, została odwzorowana z najdrobniejszymi szczegółami, oferując graczom ponad 60 kilometrów prawdziwych ulic, możemy na przykład przemknąć przez Prospekt Lenina.

Wyścigi odbywać się mogą zarówno w nocy jak i w dzień, możemy także wziąć udział w tzw. drag races. Wygrana w wyścigu zapewnia środki pieniężne, które następnie możemy wydać na ulepszenie swojego wozu. Miłośników dużych prędkości należy przestrzec przed milicją, która nie tolerując nadmiernej prędkości na ulicach miasta może podjąć za nami pościg. Lada Racing Club oferuje ponadto realistyczny model fizyczny jazdy, modele samochodów przygotowane przy współpracy z AvtoVazem, fotorealistyczną grafikę oraz zaawansowane efekty oświetleniowe, generowane przez napędzający grę silnik ArtyShock m.in. realistyczne cieniowanie, pixel i vertex shadery, efekty pogodowe, efekty halo, cząsteczkowe czy bump mapping. Dodatkową zaletą gry jest specjalnie opracowana technologia, która pozwala na dodawanie do świata gry nowych samochodów czy lokacji.




Co do grywalności i wyglądu grafiki nic powiedzieć nie mogę bo jeszcze nie grałem

Screeny - http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4379 lub http://www.jeuxvideo.fr/images-26-1899-0-133997.html

Trailer - http://games.softpedia.com/progDownload/Lada-Racing-Club-Trailer-2-Download-8344.html



[ wiadomość edytowana przez: kacper97 dnia 2006-03-26 11:53:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: kacper97 dnia 2006-03-26 13:23:53 ]
  
 
Cytat:
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2,5GHz, 512MB RAM, 128MB akcelerator 3D (GeForce FX 6800, ATI Radeon X800 i lepsze), Windows 98/ME/2000/XР.



całkiem "niewysokie" wymagania...
a sądząc po screenach mogą mieć uzasadnienie...
  
 
no to sie sciaga... ciekawe co to bedzie )) na screenach wyglada obiecujaco.. no ale to tylko screen..

mnie interesuje tylko realizm jazdy... )))
  
 
eee po filmiku widać ze kupa. wygląd nfs3 a wymagania most wanteda. realizm 2/10. jedyny plus to muzyka i samochody
  
 
Grafika bardzo marna ale ja jestem rozpieszczony przez ps2
  
 
Ta gra zajmuje ok 2,3GB i jest na 4 płytach CD
  
 
jest tez wersja na DVD
  
 
a ile kosztuje? bo nie chce mi się szukać
  
 
grrrr wyssalo mi sie archiwum rar z haslem!!!!
  
 
A czy to na moim 1,2 GHz to pójdzie??
DEx
  
 
webrelax.com
Lada Racing Club
pass=:gigabyte
password is -Lada Racing Club
ňŕę ęŕęîé ďŕńń "-Lada Racing Club " čëč "gigabyte"

Co nie zmienia fakutu ze nie moge grac bo cos sie rzuca - trzeba by miec execa innego pewnie
  
 
Siema może ktoś wie czy juz mozna kupić tą gre albo skad ściągnąć?? pozdro........
  
 
proponuję DC++ jakiś rozyjski hub i coś będzie napewno sam próbowałem ściągnąc ale chyba bym się nie doczekał bo był bardzo słaby transfer
  
 
rozpakowalem, zainstalowalem i mam ten sam problem co fleszer jak ktos chce to moge wystawic na ftpa. z tym ze to okolo 2,5 GB


[ wiadomość edytowana przez: maciekk dnia 2006-04-07 18:14:21 ]
  
 
Problem rozwiazany.
Abys mogl uruchomic swoja kopie zapasowa, musisz zaopatrzyc sie w emulator Deamon Manager.
Jesli masz juz pliki zrobione tak jak moj kumpel, to do jednego katalogu wrzucasz MDSa -u mojego kumpla jest to 39 kiloB jakies(bo mial dwa takie pliki), oraz plik MDF-4,3 GB.

Nastepnie musisz fizycznie! wypiac wszystkie stacje cd/dvd(mozna na wylaczonym kompie, a mozna na wlaczonym wylaczajac uprzednio softwarowo stacje CD-byle te fizyczne, wlacznie z niefizyczna ta od Alcochola jesli masz. ALE NIE Deamonowa. A nastepnie wypinajac kabel z CD/DVD.
Montujesz Obraz w Deamonie i juz mozesz uzywac swojej kopi zapasowej.
Wiecej na cdrinfo.pl-min. jak zrobic ze swojej oryginalnej plytki, kopie zapasowa.
  
 
To ja chyba ze swoim Duronkiem 1200 i GF 4 64M nawet nie mam co myslec o probie instalacji tejze gierki
  
 
Jestem w szoku
widzial ktos lub moze moze ma tą gre:
LRC - Lada Racing Club



kilka screenow:





a tu macie trailer: filmik

obecnie jestem w trakcie ssanie tej gry, ale moze juz ktos ja ma ?




[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2006-05-23 22:33:07 ]
[ powód edycji: watek dolaczony do juz istniejacego ]
  
 
oo jak jest Multiplayer to super
zrobimy rozgrywki klubowe

jak ktos mi da zrodlo gdzie da to sie zessac,
to wystawie na ftpa, (bo nawet niemam czasu szukac)

  
 
udalo mi sie zessać full LRC
wieczorem przetestuje jak poradze sobie z rasijskim jazykam
  
 
Cytat:
2006-05-30 10:34:39, sparky7 pisze:
udalo mi sie zessać full LRC wieczorem przetestuje jak poradze sobie z rasijskim jazykam


Pytanie :
a) Jak gra - da się w to grać ?? i Jakie wymagania ??
b) Czy mógłby to kolega na FTP'a jakiegoś wstawić ,bo mam porty poblokowane i torrenty i emulki i inne takie nie chodza u mnie