Może jakiś SPOT Bydgoszcz ? :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam bardzo serdecznie Może jakieś Bydgoskie Spotkanie ? Pozdrawiam Wszystkich


[ wiadomość edytowana przez: NoNameRiders dnia 2013-08-18 11:38:23 ]
  
 
jak tylko bedziesz mial czas w jakis weekend to pisze, ja tam zawsze chetny
  
 
Super Ekstra ))) Fajnie będzie spotkać Bydgoskich fanów )) i popodziwiać nasz Bestie )))))) SUPER ! a gdzie zazwyczaj Robicie spotkania w Bydgoszczy ? moze zbierzemy jakas ekipe wieksza
  
 
spotkania w Bydzi nie było od.....hmmmm nawet nie pamiętam od kiedy zebranie większej ilości niż 3 osoby graniczy z cudem ale może się uda.
  
 
no co Ty powiesz naprawde tak kiepsko .. ? szkoda no ale moze sie uda nam kogos zwerbowac kiedys chyba sie spotykaliscie czesciej .. ?... a kogo mozemy jeszcze powiadomic ?
  
 
ogolnie jest ciezko ostatnio byl malu spocik fordzikow ale z klubu ford tech i duzo z klubu osob sie zjechalo kiedys u nas w g-dz organizowalem nad jeziorkiem tarpina troszku sie zjechalo aut 5 5 esow iles tam mondziakow i fokusow.ale powiem ci jest ciezko ja jak bym mnial wiecej kasy to bym jezdzil na rozne spociki ale rodzina
  
 
Mysle ze jak bysmy zmontowali kilka osob to bysmy mogli sie spotkac i zaprezentowac nasze maszyny na real )
  
 
No ja jeszcze swojego nie poskładałem, w czwartek na miesiąc znowu znikam, ale chętnie bym podbił na jakiś spot na zakończenie sezonu Na początku października powinienem mieć już auto w miarę jeżdżące
  
 
Fajny pomysł. Jestem za, ale

Poskładany powinienem być w ciągu dwóch tygodni.
Ładnie, spotowo wyglądać na początku października.
  
 
Myślę ze powinniśmy zmontować jakaś fajna ekipę paczkę i sie spotkać ))) bylo by fantastycznie zwłaszcza , że jeszcze nigdy nie byłem na Spocie chętnie poznam Kolegów pasjonatów jak i normalnych użytkowników Essaczy )) lub innych Fordów też ))

Wątek aktualny myślę ze jak każdy sie określi to sie spotkamy pewnego Dnia i będzie Giciolo