6 (ostatnia) runda SMT - tor Fiat - 13/10/2013 ! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Marakant
  
 
Cytat:
2013-10-14 13:14:46, bimber1 pisze:
Marakant


Brawo
  
 
No pięknie to teraz chodzi , przynajmniej porównując do poprzednich filmów. Coś zmieniałeś w jednostce napędowej? bo jakoś tak się wydaje jakby miał więcej mocy. Zwłaszcza po slajdach widać że ciagnie jak zły
  
 
To i ja coś napisze, jestem bardzo niezadowolony z tej niedzieli, auto nie jedzie, kierowca calkiem zapomnial co sie z autem robi, trasa za krótka jak dla mnie, podejscie organizatorow beznadziejne. Jedynym pozytywem bylo towarzystwo z jakim pojechalem na impreze.Gratulacje dla Filipa za wyniki oraz Marcina za widowiskowa jazde
  
 
Cytat:
2013-10-14 17:12:39, bimber1 pisze:
To i ja coś napisze, jestem bardzo niezadowolony z tej niedzieli, auto nie jedzie, kierowca calkiem zapomnial co sie z autem robi, trasa za krótka jak dla mnie, podejscie organizatorow beznadziejne. Jedynym pozytywem bylo towarzystwo z jakim pojechalem na impreze.Gratulacje dla Filipa za wyniki oraz Marcina za widowiskowa jazde


Nie przesadzaj , Ty przynajmniej osiągnołeś zamierzony plan -> meta.
Auto świerzo poskładane , trzeba tylko podregulować zapłon i zrobić z paliwem.
Kupiliście z Michałem filmy z oesrecords ?

Koniu , wszystko za sprawą szpojlera
  
 
Ja czekam az zmontuja, Michal chyba tez, ale po ogladnieciu twoich przejazdow nie wiem czy go pokazywac
  
 
Pokazywać, pokazywać.
Nie no ogień i dym
Super.
Mar a na czym polegało" grzanie gumy" ? przypaliłeś oponkę?
  
 
6 runda smt

Cóż , polegało na zrobieniu slalomu na prostej drodze z utrata przyczepności kół napędzanych . Trochę to dziwne bo wg regulaminów nie wolno również np. gwałtownie hamować bez uzasadnienia - a wszyscy którzy rozgrzewali opony lub ręce robili to w takie właśnie sposoby.
Przy próbie interwencji u M.Kobrynia usłyszałem te oto słowa od B.Hulista: "nie chcemy Cię na naszych imprezach" - dla mnie dość wymowne - nie była to dyskwalifikacja za moje zachowanie a decyzja osobista.
  
 
To kogo chcą? Nie jestem zwolennikiem metod siłowych, ale uważam, że wpierdol zawsze spuścić prewencyjnie można...
  
 
Cytat:
2013-10-15 11:06:57, Poochaty pisze:
To kogo chcą? Nie jestem zwolennikiem metod siłowych, ale uważam, że wpierdol zawsze spuścić prewencyjnie można...


przeszło mi to przez myśl , ale to by było niesportowe zachowanie
kogo chcą ,a no takich co traktują ich jak bogów , boja sie ich jak ognia i płacą bez zająknienia dowolne sumy (przeliczmy na km oesowy to co było na ostatnich zawodach a co było powiedzmy 2-3 lata temu) przejazdy trwały raptem 3h ...
  
 
Cytat:
Nie jestem zwolennikiem metod siłowych, ale uważam, że wpierdol zawsze spuścić prewencyjnie można...


Jakie niesportowe ???
Własnie bardzo sportowe i wychowawcze.
Cytat:
B.Hulista: "nie chcemy Cię na naszych imprezach


kto to wogóle jest - jakiś śmieszny człowieczek ?
I powiedział Ci to wprost, przy światkach ?
  
 
tylko sie bardzo nie smiac
  
 
Cytat:
2013-10-15 16:20:14, bimber1 pisze:
tylko sie bardzo nie smiac



Nieźle, widać, że niczego nie zapomniałeś
W niektórych miejscach mogłeś nie przycinać rekawem tylko dać buta i poczekać na nadsterownosć...

PS. Fajnie paliłeś gumę


[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2013-10-15 16:43:50 ]
  
 
Cytat:
2013-10-15 16:20:14, bimber1 pisze:
tylko sie bardzo nie smiac



No ładnie . ta opona to do omegi miała być?
Ustawisz zapłon i paliwo i będzie lepiej

Macie jakies zdjęcia od Śruby?



Byłem ja z moją panią pilot i ich 3 z azt

[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2013-10-15 17:04:41 ]
  
 
Zdjecia jeszcze nie dotarly do mnie, jak bede mial na komoie to wkleje kilka a reszte wezme za dwa tygodnie
  
 
Bimber ładnie! Fajnie, że Fiat znów jeździ

A Hulist poleciał grubo. Kurwa, oni sobie sami strzelają w kolano. Jak organizowaliśmy w Jaworznie sprinty to chcieliśmy żeby było po 1. jak najwięcej lancerów i imprez bo to drogie, szybkie i ludziom się podoba a po 2. jak najwięcej showmanów, do których Mar niewątpliwie należy - bo ludzie się dziwią, że jakiś tam stary fiat może tak szybko jechać i od razu robią zdjęcia, nagrywają filmy i impreza pojawia się w mediach. Dowodem na to jest choćby ilość wyświetleń tego filmu z SMT.
  
 
Cytat:
tylko sie bardzo nie smiac


Nie ma z czego.
Jechałeś tym co miałeś i tak było oki.
Cytat:
Byłem ja z moją panią pilot i ich 3 z azt


No to można by pisemko do PZM - do okręgowego i skarga na organizatora.
Po prostu napsuć im krwi.
Nie do pomyślenia - skurwysy - ństwo po prostu.
Jak by się tak ktoryś odezwał w wawie do zawodnika, to by miał przerąbane.
  
 
przejezd Miśka
  
 
Cytat:
2013-10-17 13:11:18, bimber1 pisze:
przejezd Miśka



Ładnie
Jakie czasy mieliście na próbach?
  
 
10-15 sekung gorsze od twoich