Jakie autko dla dziewczyny? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-10-07 19:18:58, profil-usunięty pisze:
Opel Corsa idealny dla kobietki


Czemu akurat 1,6?
  
 
Cytat:
2013-10-07 19:18:58, profil-usunięty pisze:
Opel Corsa idealny dla kobietki


Zgadzam się w zupełności
  
 
Moim zdaniem tylko Mini. Dla czego ? Bo kobieta wygląda pięknie jak z niego wysiada. A facet . . . jak z niego wysiada to wieje żenadą.
  
 
Ja jako dziewczyna nigdy bym sobie nie kupiła mini to żenujące jak dla mnie oczywiście nie chcem tu nikogo obrażać
  
 
Dla dziewczyny, kobiety polecałbym kilka modeli samochodów:
- Fiat 500
- Toyota Aygo
- Suzuki Swift

Są małe, miastowe i nie stwarzają większych problemów, na pewno warto pochylić się nad tymi modelami. Moja kobietka ma Toyotę Aygo i bardzo sobie zachwala.
  
 
Jak dla dziewczyny to chyba jak najtańsze! Ale poważnie polecam Pandę, małe zgrabne, wspomaganie z funkcją City, w sam raz dla kobiety. Moja żona bardzo sobie chwali. Wszędzie zaparkuje praktycznie, mało pali, części tanie.
  
 
Moja lubi Audi Q7 więc takie możecie im kupić
  
 
Nawet sobie bym nie kupił Q7, a co dopiero dziewczynie. To Audi jest po prostu przerośnięte i takie.. brzydkie. Jak bym miał kupować takie duże to Infiniti FX. V6 w tym samochodzie ma piękny dźwięk.
  
 
Moja dziewczyna ma Peugeot'a 206 i jedyne na co w nim narzeka, to... za mały silnik Ma wersję 1.1, parę razy nim jechałem i wg. mnie ma słaby dół, ale jak już lekko wejdzie na obroty, to już potem dość ładnie leci.
  
 
Ja szczerze mówiąc nie do końca rozumiem podział na samochody dla kobiet i samochody dla mężczyzn. Trochę to bezsensowne moim zdaniem, w końcu mówimy o pojazdach. Nie ma co ulegać jakiemuś marketingowi, który mówi, że "ten model jest kobiecy", albo "to jest auto dla prawdziwego faceta"
  
 
To poniekąd stereotyp wg którego przyjęło się,że te mniejsze samochody są przeznaczone dla kobiet a większe dla mężczyzn,chociaż moim zdaniem bardziej racjonalny jest podział na: samochody miejskie oraz te które są ciągle w trasie,to ma sens.
  
 
Mnie się też wydaje, że pomysł z fiatem Pandą jest dobry. Auto ekonomiczne, małe, zgrabne, łatwo się parkuje, nie drogi serwis i części. Punto też nie głupi pomysł, ale to już co komu się bardziej podoba. Oba autka się nadają dla kobiety na pierwszy raz.
  
 
No ja myślę, że w tym pytaniu o autko dla dziewczyny to nie ma w podtekście podziału na męskie i damskie auta tylko chodzi o konkretny cel. Jak to jest pierwsze autko to naturalne, że na wszelki wypadek nie powinno być drogie, z drogimi częściami i serwisem.
  
 
Honda Civic VII, jak dla mnie to bardzo fajne dla dziewczyny
  
 
Zgadzam się z propozycją wyżej, Mini Cooper idealnie by pasował
  
 
A ja podtrzymuje propozycję Toyoty Yaris ponieważ jest to idealne autko dla kobiety do jazdy po mieście,a sprawdzi sie także w trasie,mało awaryjne i ekonomiczne.
  
 
To jest takie jedno autko, zwinne i sprytne i w dodatku hatchback mówię tutaj właśnie o czymś takim jak to Opel Astra G to na pewno Ciebie powinno zainteresować mocno. Dobry samochód mało pali i on jest typowo dla kobiety. Wszędzie można nim zaparkować.
  
 
Ja również, podobnie jak niektórzy przedmówcy nie rozumiem podziału na auta kobiece i męskie. Na tej zasadzie mógłbym złośliwie odpowiedzieć, że najlepszy samochód dla dziewczyny to taki prowadzony przez mężczyznę...

A na poważnie - taki samochód, jaki sobie dziewczyna wymarzy i z jakim będzie sobie dobrze radziła, taki będzie najlepszy. Trzeba wybierać indywidualnie, pod siebie, a nie pod płeć. Chyb że wybiera się auto jak model torebki.
  
 
Po co dziewczynie samochód ? nie będzie lepiej jak się nią zacznie gdzieś wozić samemu. Bezpieczniej dla niej będzie jak się zacznie poruszać komunikacją miejską. Wtedy będzie lepiej i wtedy będzie jakoś tak szybciej. muszę powiedzieć, ze dziewczynie auto nie jest potrzebne.
  
 
Może Cię nieco zdziwię,ale czasem auto naprawdę się przydaje,również dla kobiety więc tutaj Toyota Yaris jako typowe auto miejskie spokojnie się sprawdzi.