Jakie autko dla dziewczyny? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moja dziewczyna woli raczej małe zwinne auta. Wierci mi dziurę w brzuchu o Twingo



Myślę, że dla niej jest w sam raz. Spalanie podobno 4,3l, maks do 165 km się rozpędza to spokojnie jej wystarczy. Jest mały więc poradzi sobie z parkowaniem, bo teraz naszym się męczy.



  
 
Mnie się marzy Mini Cooper. Malutki, zgrabny i bardzo stylowy. Dla dziewczyny, ideolo
  
 
Moja dziewczyna jeździ Peugeotem 207. Nieduży, zwinny, ładnie się prezentuje
  
 
Hah, cóż za pytanie. Każdy jest inny, ma inne potrzeby, obawy i charakter, więc raczej trudno odpowiedzieć na tak ogólne pytanie. Jeśli dziewczynie zależy na tym, żeby wszędzie się zmieścić i nie mieć problemów z parkowaniem w centrum miasta, to faktycznie małe autko będzie w sam raz (mini coopery są śliczne, takie miejskie i po prostu z klimatem, tak samo zresztą jak różnego odzaju garbuski czy autka typowo miejskie).

Jeśli jednak dziewczyna lubi czuć się bezpiecznie i solidnie, to w takim autku mogłaby się poczuć źle. To stereotypy, że kobiety nie lubią dużych samochodów, nie warto więc zamykać tej opcji. No, ale tak jak pisałam, wszystko zależy od charakteru
  
 
Minęło już trochę czasu i padło wiele różnych propozycji,więc jeżeli zaglądasz na forum,to koniecznie daj znać na jaki samochód,markę i model ostatecznie padł wybór,czekamy na Twoją odpowiedź.
  
 
Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego w jakim samochodzie będzie się czuła dobrze. Warto razem wybrać się i pooglądać samochody. Toyoty są całkiem wygodnymi w prowadzeniu samochodami, więc można się zawsze rozejrzeć.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-05-25 17:46:05 ]
  
 
Oj tam zaraz z tym dokupywaniem
  
 
Od dwóch lat jestem posiadaczką Audi A3 i jestem bardzo zadowolona z tego autka. Pozdrawiam
  
 
Żona kupiła Toyotę Yaris.
Jej koleżanka Audi A3
Moja dobra znajoma od niedawna posiada Mercedesa klasy A

Generalnie z tego co wiedzę, zasada jest prosta - kupić coś małego, max 1.4 silnik. Najlepiej w wersji sportowej.
Fajnie jak to będzie coś w benzynie, aby nie było płaczu w okresie zimowym.
  
 
Ja polecam Toyotę Yaris - genialny samochód, idealny dla kobiet. Łatwy w obsłudze i wygodny
  
 
Moja dziewczyna jeździ od latem Toyotą Yaris, ale mówi, że marzy jej się Smart W Rzymie widzieliśmy mnóstwo właśnie smartów - idealne do parkowania No ale wiadomo - rodziny tym nie przewieziesz.
  
 
Smart to bardzo dobra opcja dla kogoś,kto na co dzień porusza się po dużym i zakorkowanym mieście,wówczas faktycznie z parkowaniem również nie powinno być żadnego problemu,wszędzie się zmieścisz. Z innych auto miejskich segmentu B polecam Fiata Grande Punto lub wspomnianą Toyotę Yaris.
  
 
smart to fajne autko, ale bardzo mało funkcjonalne, moim zdaniem szkoda pieniędzy. Jak dla mnie najlepszym wyborem byłaby Toyota Yaris lub Ford Fiesta
  
 
Kwestia gustu,ale ładniejsza jest Toyota Yaris a jeszcze większym plusem jest szeroka gama dobrych i mało awaryjnych silników,o Fordzie niestety nie możemy powiedzieć tego samego...
  
 
Moja dziewczyna jezdzi suzuki swiftem i jest bardzo zadowolona polecalbym rowniez Yariske
  
 
Moja jeździ smartem i sobie poleca
Ładnie w tym wygląda więc mnie się też podoba hehe
  
 
Akurat nie popadałbym w aż taką przesadę odnośnie wyboru smarta,bo uważam że w tym budżecie można mieć samochód klasy B z prawdziwego zdarzenia,zamiast jego namiastki która tak do końca nie jest bezpieczna do poruszania się po polskich drogach.
  
 
Kobieta sexownie wygląda w Audi A3
  
 
Ciekawe określenie, tym bardziej iż pierwszy raz się z nim spotykam Kobieta wygląda dobrze w każdym aucie, które tylko odpowiada jej gabarytowo oraz w którym dobrze się czuje. Jest co najmniej kilka fajnych, ciekawych propozycji aut miejskich, na cele ze wspomnianą Toyotą Yaris czy chociażby Skoda fabia.