Klubowe kalendarze na rok 2014 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak to sie satlo ze ja dzis sie o tym dowiedzialem, moja ladziarnia jest na okladce a ja jeszcze klaendarza nie mam, nie wspominakac ze styczen juz szlak trafil , da sie jeszcze zamowic !!!???!!! jakoms pamiatke chociaz zebym mial
  
 
Cytat:
2014-02-13 22:23:00, bartixr pisze:
i prosić markusa aby wydrukował kalendarze w listopadzie - grudniu ...



Niestety Bartek miałem bardzo ciężki koniec roku i listopad jak i grudzień miałem zawalony dlatego taki poślizg jest z kalendarzami

Cytat:
2014-02-13 22:46:32, andrys20 pisze:
jak to sie satlo ze ja dzis sie o tym dowiedzialem, moja ladziarnia jest na okladce a ja jeszcze klaendarza nie mam, nie wspominakac ze styczen juz szlak trafil , da sie jeszcze zamowic !!!???!!! jakoms pamiatke chociaz zebym mial



Powinienem mieć jeden w zapasie więc da się coś w tej sprawie załatwić zaglądaj częściej do działu klubowego i na strone ladaklubpolska.cba.pl będziesz na bierząco
  
 
Marku czy podejmiesz się wyzwania po raz kolejny stworzenia kalendarza klubowego na rok 2015?
  
 
Oczywiście! Kalendaria już mam, tylko jedyne czego mi brakuje to zdjęć mam ich akurat jak na lekarstwo tylko na tyle aby jakoś kalendarz zapchać, większego wyboru nie mam.
Jeśli to możliwe to panowie bardzo proszę aby każdy wysłał chociaż po jednym, najlepszym zdjęciu swojej Łady tak aby był jakiś wybór.
  
 
Zatem jesli mozesz zrob na stronie klubowej folder jakis zdjecia do kalendarza. Niech kazdy cos wrzuci i bedzie moze sie wyrobimy do konca roku
  
 
Jest od tego opcja dodaj zdjęcie na stronie głównej po prawej stronie
  
 
Jest dużo nowych forumowiczów z fajnymi Ładami, można byłoby ich przycisnąć.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Mam sporo fotek swojej w dobrej rozdzielczości
  
 
Panowie Ja nie będę do każdego z osobna pisał wiadomości i prosił na kolanach o fotki.
Na stronie jest opcja dodaj zdjęcie w panelu nawigacji wystarczy kliknąć, potem na wyświetlonej stronie wpisać jakikolwiek tytuł, jakilkolwiek opis i wybrać zdjęcie z dysku, następnie wybrać jakikolwiek album bo domyślnie jest album najnowszy, oraz wysłać, dosłownie 30sekund to zajmuje.
No ale na to trzeba poświęcić chwilkę czasu.
Mi się wydaje, że poprostu niektórym się nie chce zajmować takimi pierdołami.

Piotrek dawaj wszystko co masz do mnie na maila
djmarkus@vp.pl
lub na stronę klubową korzystając z instrukcji jaką podałem wyżej.

Felype wysłał mi wielką porcję fotek na maila i jest w czym wybierać.
Gdyby tak każdy z forum wysłał mi choć po 2-3 zdjęcia byłbym zadowolony i w ciągu kilku dni projekt poszedł by do druku.

[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2014-11-01 15:48:05 ]
  
 
Marku, jak tam ze zdjęciami ? Wystarczy na cały kalendarz czy porobić jeszcze ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Michał swoją jeszcze obpstrykaj lub podeślij jakieś inne jak masz
Najlepiej na maila.