POLECANI LAKIERNICY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mysle ze przyda sie taki watek. wpisujecie tutaj polecanych przez was lakiernikow. i najepiej z fotkami zeby mozna bylo ocenic ich prace
  
 
Cytat:
2005-01-01 17:08:55, PG pisze:
wpisujecie tutaj polecanych przez was lakiernikow. i najepiej z fotkami zeby mozna bylo ocenic ich prace



W takim razie zacznę, są to efekty pracy mojego szwagra, poszukam jeszcze to dołączę kilka zdjęć. A te oceńcie sami:


  
 
moj znajomy. jakby ktos potrzebowal namiary to podam na priv.
oto efekty








[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2005-02-26 16:57:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2005-04-21 21:37:58 ]
  
 
ciekawe, ciekawe
  
 
OT Jaki numer lakieru ma ten Fiat????????????
Strasznie mi się on podoba,był też na Poldkach po 95,ja mówię ,że to L-128,ale nie jestem pewny.
  
 
Cytat:
2005-01-05 18:38:18, Yoshi81 pisze:
OT Jaki numer lakieru ma ten Fiat???????????? Strasznie mi się on podoba,był też na Poldkach po 95,ja mówię ,że to L-128,ale nie jestem pewny.


to czerwony nobiperlak.
  
 
Cytat:
2005-01-05 18:38:18, Yoshi81 pisze:
OT Jaki numer lakieru ma ten Fiat???????????? Strasznie mi się on podoba,był też na Poldkach po 95,ja mówię ,że to L-128,ale nie jestem pewny.



L-555
Ja ci dam OT
  
 
Cytat:
2005-01-05 18:52:08, PG pisze:
to czerwony nobiperlak.


Dzięki .
A numer jaki ma??????
Mi przypomina taki kolor jak ma ten Poldek.
Tak myślę czy mojej padliny nie pomalować na taki kolor,ale chyba się nie opłaca jak w tym roku idzie na sprzedaż .


[ wiadomość edytowana przez: CAr dnia 2005-01-06 15:45:01 ]
  
 
Cytat:
2005-01-06 15:39:21, Yoshi81 pisze:
Dzięki . A numer jaki ma?????? Mi przypomina taki kolor jak ma ten Poldek. Tak myślę czy mojej padliny nie pomalować na taki kolor,ale chyba się nie opłaca jak w tym roku idzie na sprzedaż . [ wiadomość edytowana przez: CAr dnia 2005-01-06 15:45:01 ]



fajny ma kolor, bardzo się świeci, gdyby mój tak się świecił to by ładnie i młodo wyglądał, chce go odmalować na ten rok wiosną ::


[ wiadomość edytowana przez: CAr dnia 2005-01-06 15:54:31 ]
  
 
Cytat:
2005-01-06 15:39:21, Yoshi81 pisze:
Dzięki . A numer jaki ma?????? Mi przypomina taki kolor jak ma ten Poldek. Tak myślę czy mojej padliny nie pomalować na taki kolor,ale chyba się nie opłaca jak w tym roku idzie na sprzedaż . [ wiadomość edytowana przez: CAr dnia 2005-01-06 15:45:01 ]


numeru nie pamietam a puszek juz nie mam. ale jak powiesz w sklepie nobiperlak czerwony to ci go dadza.
i nie robic mi tu juz OT!!
wklejac tylko namiary na lakiernikow i ich robote!!


[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2005-01-06 16:18:12 ]
  
 
Mam pomysł. Zrobić taki dział na stronie. Wtedy będzie lepiej to wyglądało.

Odwieszam temat!!!
  
 
Cytat:
2005-03-30 15:52:48, CAr pisze:
Mam pomysł. Zrobić taki dział na stronie. Wtedy będzie lepiej to wyglądało. Odwieszam temat!!!


nie bedzie takiego dzialu. ten watek jest w kategori swiat lakierowania i tak zostanie. koniec ot
  
 
Bez urazy PG ale polecany przez Ciebie lakiernik zlał mnie po całości i bez ogladania auta uznał ze nie jestem wart rozmowy....
wiec 9000 zostaje pojdzie do innego zakładu ... dziwne....
  
 
Cytat:
2005-03-31 22:37:04, dugazz pisze:
Bez urazy PG ale polecany przez Ciebie lakiernik zlał mnie po całości i bez ogladania auta uznał ze nie jestem wart rozmowy.... wiec 9000 zostaje pojdzie do innego zakładu ... dziwne....


przerosly go twoje plany zwiazane z robota twojego auta

dla wyjasnienia. nie kazdy chce sie zabierac za mega super wypasiona robote gdzie najmniejsze szczegoly musza byc idealne(restauracja klasyka to robota na dluzszy czas).
szczegolnie ze co chwile do niego przyjezdza nowy "normalny kijent"
sorki ale gdyby sie zabral za twoja robote to albo by splajtowal bo by robil tylko twoja fure albo czekal bys na zrobienie auta dluuuugi okres czasu.
bez urazy ale gdbym ja mial robic twoje auto w takim planie jak sobie zazyczyles to tesz bym zrezygnowal. i zabralbym sie za normalna prace blacharsko lakiernicza a nie czarowanie taka jest prawda. Pozdrawiam.
a efekty prac lakiernika polecanego przezemnie mozna znalezc na glownej stronce

  
 
Witam jak szukacie dobrego lakiernika to ja mam takiego nawet nie jest drogi tylko jest jeden feler jego warsztat jest ok 90km od centrum warszawy to jest ok 1h,20minut jazdy delikatnej w strone Łochowa dokładniej warsztat znajduje sie w Sadownym.
Robiłem u niego kilka napraw mechanicznych i blacharskich po dzwonach dosyc ładnie wszystko zrobił i nawet nie drogo .
To jest na niego namiar tylko telefon bo dokładniejszego adresu nie pamiętam
602-137-588
EDward Witek
blacharstwo Lakiernictwo
mechanika
  
 
Wiitam

Szukam lakiernika w Warszawie i/lub okolicach (blizej niz 90km) mam troche rdzy i przydala by sie renowacja lakieru, najlepiej jak by byly hm ceny studenckie polecicie mi cos??
  
 
Od lat lakieruje swoje autka (było już ich pare )w zakładzie u Wolszczaka na Borzymowskiej 24 w Warszawie. Tak samo robi mój brat i wszyscy znajomi. Po prostu świetnie to robią. Moją stronkę www.blachartswo.waw.pl

Pozdrawiam!
  
 
[quote]
2005-04-21 15:49:51, Guri pisze:
"Witam Szukam lakiernika w Warszawie i/lub okolicach (blizej niz 90km)" ..... Polecam sprawdzonego i taniego 65 km od Warszawy:
Auto Serwis DAR-MAR w miejscowości SKRUDA 7 (kier. Mińsk Maz.)
kontakt tel (0-25) 7574180 lub 0600825884
  
 
Polecam:

Naprawy powypadkowe itp. naprawa mechaniczna, blacharska.
Na czas naprawy samochód zastępczy.

Jacek Niewęgłowski

ul. Jana Pawła II 28 a
05-091 Ząbki
tel. 0-601 827 449, (0-22) 762 94 68

Pomoc drogowa 24h tel. 0-501 428 258
 
 
PG a jakie mniej wiecej są ceny usługi za takie ładne lakierowanie?
Temat dobry tylko warto porównać koszty takich usług, no i zdjęcia też muszą być bardzo dobrej jakości np. dobre zblizenia.