Wolno kręci rozrusznikiem 1.8 Diesel

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, w moim dieselku wolno kręci rozrusznik.
Akumulator nałądowany nowy, drugi nowy też nie pomaga
Rozrusznik rok temu kupiony nowy
Wymieniłem tuleje na nowe
szczotki w dobrym stanie.
Wirnik wyczyszczony
Na krótko też kręci wolno.
Świece wymienione.
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2013-11-21 21:19:11 ]
  
 
witam zobacz pasek,masę z rozrusznika a jak z olejem może już gęsty i ma trudniej obrucić?Zobacz jak kręci po wyciągnięciu.Pytałem kumpla i on też tak miał.Powiedział abyś sprawdził zapłon bo jemu poluzowała się śruba,ustawił zapłon dokręcł ją i super hulało

[ wiadomość edytowana przez: slawek75 dnia 2013-11-21 19:39:26 ]
  
 
Jaki pasek mam sprawdzić?
Olej nie jest przyczyną, masa dobrze dokręcona.
Bezpośrednio z akumulatora też wolno kręci.
Czyżby elektromagnes miał wypalone w środku?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
bankowo styki elektromagnesu. Rozbierz na części pierwsze przeczyć i będzie ok.
  
 
Kleszczak daj znać, czy coś czyściłeś i pomogło? bo też to obserwuje przy moim słabe kręcenie, mrozu nie ma a kręci jak by z -15 było, już miałem kupować jakiś "nowy" ale tak zwlekam, kiedyś czyściłem ale sam rozrusznik, pełno było badziewia, ale samego bendixa nie rozbbierałem, tak coś czuję że tam może być faktycznie pies pogrzebany
pzdr
  
 
dam znać, na razie bolid stoi i czeka na nowy rozrusznik.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach