[patryk24729088] Zabytki motoryzacji - Renowacja - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A jak hehe, aby kasa była.
  
 
A co myślicie o tym ?
Cabrio
  
 
Cytat:
2014-02-26 09:37:16, patryk24729088 pisze:
A co myślicie o tym ? Cabrio



Kupuj...
  
 
interesowałem się tym autem i oglądałem je, ma ma całą stertę umów z tego co wiem, i któraś z nich jest zgubiona maska była lakierowana bo lakier odszedł płatami, przy okazji grill też, środek był oki, ale śmierdziało wilgocią, auto stało pod blokiem kilka lat, w zimę przysypane warstwami śniegu, uczyłem się w szkole obok której stoi to auto, także przez parę lat napatrzyłem się jak gnije pod blokiem, stoi już tam z 7 lat, jak nie lepiej


[ wiadomość edytowana przez: maly10001 dnia 2014-02-26 10:30:23 ]
  
 
co nie znaczy że rodzynek wart odratowania, w 99% pasuje wszystko z mk4 i też się nim interesowałem. Coś na ten temat może Maniutello powiedzieć.
Umowy to nie problem, masz pierwszą, masz trzecią to i druga się znajdzie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Lakier to nie problem bo i tak byłby wypiaskowany. Ciekawe jak podłużnice i podłoga.
  
 
Kleszczu jeżeli są 3 to nie jest większy problem, ale tak jak tutaj z tego co pamiętam było 7, zgubiła się któraś w środku, rozumiem że i tego byłego właściciela można namierzyć, ale gorzej jest tutaj bo po prostu zmienił miejsce zamieszkania . W wolnej chwili podjadę i zobaczę.
  
 
to i tą którąś w środku to nie problem, dane tej osoby której nie masz umowy są na dwóch innych umowach. Ja miałem sześć umów kupna sprzedaży w swoim escorcie, żaden problem z rejestracją.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Wreszcie trochę czasu na dodanie paru fotek po dłuższej przerwie. Maluszek już wy szpachlowany i w podkładzie.

">

">

">


">

">

">
  
 
Jak tam prace się nad maluszkiem posuwają?
  
 
Powoli do przodu, wolnymi kroczkami hehe.
  
 
Przyszedł czas na rs który już troszkę czasu stał w kolejce.
Album fb RS


[ wiadomość edytowana przez: jethro dnia 2016-05-31 00:37:01 ]
[ powód edycji: poprawa linka ]