Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2014 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Daihatsu Charade, Syrena 103S, Jelcz 315
  
 
MERCEDES-BENZ W123, LADA 2105, Avia
a z polskich to FSO125p Kombi
  
 
Numer specjalny

Z tą przednią osią to pojechali.

[ wiadomość edytowana przez: cipek dnia 2014-01-09 21:47:02 ]
  
 
Nareszcie. Dziwny jakiś.

[ wiadomość edytowana przez: Kazik353 dnia 2014-01-09 21:53:16 ]
  
 
Ośkę da się przerobić, mam tylko nadzieję że budę można będzie ściągnąć. Ale i tak najważniejsze że jest
  
 
JEST !!!!
  
 
Oś trzeba będzie przerobić, bo wygląda ordynarnie, oby tylko kabina dawała się ściągać bez problemu, bo to tez porazka.
  
 
Hmm no i trzeba koniecznie przemalować te felgi bo się na pole nie nadają !
  
 
Wreszcie! Mój wymarzony URSUS!
Mimo, że to dość małe zdjęcie, ale już widać, że jest dość szczegółowy i nie poszli na łatwiznę aż tak bardzo. Fakt, ośka razi strasznie ale za to atrapa z głębią (której niejednokrotnie brakowało np. w Nysach i Żukach) oraz napisy Ursus to wielki plus. W sumie, jestem w szoku, że dodali kabinę - może liczą na podwójne zakupy z uwagi, że jest zdejmowana hehe

Co do typów na 2014 w KAP'ie. W sumie to ciężko cokolwiek typować, bo obecnie w serii może ukazać się wszystko. Jednak zaszaleje i wytypuję tych kilka aut:

- NYSA 501,
- Polonez Caro,
- ŻUK A16B,
- FSO 125p kombi,
- JELCZ 315 (specjalny),
- Warszawa Pocztylion (specjalny),
- AVIA A21,
- Wartburg 1,3
  
 
A ja się cieszę że jest ten Ursus i z tą kabiną. Bo właśnie taki przyjeżdża do mnie wybierać szambo z beczką 4500L Pomot.
Ośkę skrócić dorobić belkę prostokątną, pomalować koła na kremowy kolor i gitara.
Do wydań następnych bym widział:
Warszawa 210
Trabant 1.1
Uaz 452
Łada 2106
Rocar TV 12
Citroen 2CV
Wydanie specjalne:
Autosan H9-03
Star 25 byle jaka zabudowa
Nysa WSW
  
 
Nie wiem co niektórym nie pasuje w tej kabinie ? Jest dokładnie taka jaka powinna być, brakuje jedynie z tyłu tej plandeki z szybką.

Przednia ośka faktycznie jak w zabawce ;/ i światła nie wyglądają zachęcająco.
Ciekawe jak postarali się z tyłu ? Trochę detali tam musi być...
  
 
Cytat:
2014-01-10 10:38:55, poldon82 pisze:
Nie wiem co niektórym nie pasuje w tej kabinie ? Jest dokładnie taka jaka powinna być, brakuje jedynie z tyłu tej plandeki z szybką.



Co do kabiny ... nawet z brakiem tylnej czesci jest w 100% prawidlowa ...

LINK

... najbardziej moze razic wlasnie os czy tez czarny silnik i inne elementy ktore powinny byc szare ... swiatla mnie nie raza ...
  
 
A tutaj ciekawostka Piosenka o Ursusie c 330

www.youtube.com/watch?v=mi20k9cqwEo

ten w teledysku prawie taki sam jak ten z KAP-u
  
 
Z Ursusa jestem zadowolony jeszcze skala mnie zadowala 1:43.

Dla mnie styczeń obfituje w Iża i Ursusa. Potem muszę czekać do Nyski. A potem tylko nam pozostaje czekać na wieści od sroczki, albo na aktualizację strony przez Dea.

Mam nadzieję, że będzie w przyszłości reedycja Stara 266 w skali 1:43 oraz Jelcza 003. Jeśli małymi kroczkami wychodzą ciężarówki, to może wyjdą Stary, Jelcze, Kamazy i inne.
 
 


Deagostini mogłoby też wypuścić C-330 z nową kabiną,maską i błotnikami , baza jest . Wystarczy zmienić z zewnątrz,lub ktoś prywatnie mógłby robić nowe blachy w 1/43 i sprzedawać wysyłkowo.
Każdy kto by chciał to by sobie wymienil te rzeczy.Warunek trzeba mieć dodatkowy traktor.

[ wiadomość edytowana przez: golfpolo dnia 2014-01-11 12:50:29 ]
  
 
I jeszcze do tego alu-felgi i klima.
Nie bardzo rozumiem po co ten tunning ?
Jedno przychodzi mi do głowy - niedziela -kościół.



[ wiadomość edytowana przez: cipek dnia 2014-01-11 13:22:28 ]
  
 
Otrzymał ktoś z Was drugi numer Bus Collection?
  
 
Cytat:
2014-01-11 13:18:56, cipek pisze:
Nie bardzo rozumiem po co ten tunning ? Jedno przychodzi mi do głowy - niedziela -kościół.

...to jest tzw. "agrotuning" !
  
 
Witam
Chinczycy pewnie wzorowali sie na tym zdjeciu przygotowujac dla nas Ursusa mnie bardzo cieszy ta nowa aktualizacja wyd.specj





PS. ciekawi mnie kiedy DeA da aktualizacje normalnych numerow??

Pozdrawiam
Moze sroczka sie odezwie zaniedlugo

[ wiadomość edytowana przez: marianok53 dnia 2014-01-11 16:57:55 ]
  
 
Na co nam beszczescic takiego ursusa ? ... nowa kabina nie potrzebna ... a co tam ... precz z nowa kabina ...