Lampy przygasają przy hamowaniu.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie mam takie uno problemo, że jak hamuję/podnoszę szyby to światła przygasają. Jest to może wina zużytego alternatora? Dodam, że jak hamuję to tak lekko mży czerwona ikona ładowania. Jednak wóź zawsze odpala jakie mrozy by nie były. :/ Co to może być?
  
 
Sprawdź na początek miernikiem jakie masz ładowanie.
  
 
najpierw ładowanie i później sprawdź przy wolnych obrotach i przy wyższych.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
ładowanie na altku a nie na klemach.
  
 
Zobacz tez czy moze jak wlaczysz swiatla, awaryjne i hamulec (postaw cos na pedale) to nie robi ci sie zwarcie w tylnych lampach, moja siostra tak miala i wina byly kostki przy tylnych lampach ktore nie przewodzily pradu, tak mowil jej elektryk przynajmniej xd
Tylne lampy w escorcie to chyba slaby punkt bo u mnie w tylnych tez jak wlacze kierunkowskaz to pozycja przygasa. Raz popsikalem kostki wd-40 i przez pare dni swiatla chodzily idealnie.
Ale tez jestem zdania jak poprzednicy ze altek nie domaga ale lampy warto sprawdzic
  
 
Sprawdź i poczyść masy.
  
 
Dodam jeszcze, że jak mam włączony kierunkowskaz i wciśnięty hamulec to obrotomierz skacze w rytm kierunkowskazu Jak będzie chwila wolna to zobaczę co i jak z tymi lampami
  
 
czekajcie. Żarzy się kontrolka? regulator napięcia. Sprawdzi napięcie które będzie się bujać.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach