[mariusz_mik_wwa] Escorcina mkVII "99 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
eMKa siódemka naprawdę ładnie się prezentuje.
Tył auta podobny do tyłu mojego CLX-a.

Cytat:
2014-02-19 22:50:43, mariusz_mik_wwa pisze:
tak jest



Żołnierz?
  
 
Cytat:
2014-02-21 07:33:58, Clipper_skce pisze:
eMKa siódemka naprawdę ładnie się prezentuje. Tył auta podobny do tyłu mojego CLX-a. Żołnierz?



nie, nie żołnierz. z rodzinnych stron narzeczonej mi tak zostało fakt, tyły prawie identyczne
  
 
żołnierz, nie żołnierz - lepiej niech składa raport kiedy na spota się będzie gotów
  
 
Cytat:
2014-02-25 00:50:27, jethro pisze:
żołnierz, nie żołnierz - lepiej niech składa raport kiedy na spota się będzie gotów



jak będzie już wiosna prawdziwa i felgi wpadną na autko to napewno się spotkamy
  
 
Cytat:

2014-02-16 21:31:20, mariusz_mik_wwa pisze:
Teraz będzie już dużo prościej a i narzeczona przekonała się już do spotów itd. Także jak coś będzie to chętnie odwiedzę



Cytat:
2014-02-25 21:01:55, mariusz_mik_wwa pisze:
jak będzie już wiosna prawdziwa i felgi wpadną na autko to napewno się spotkamy



und...?

Jak się powiedziało 'a', 'b', to się powinno powiedzieć 'c'
1. wiosna - jest
2. narzeczona przekonana - jest
3. felgi - no chyba już też?
4. TWOJEJ OSOBY NA LIŚCIE DO SPOTA - NIE MA

  
 
Cytat:
2014-03-03 19:56:59, jethro pisze:
und...? Jak się powiedziało 'a', 'b', to się powinno powiedzieć 'c' 1. wiosna - jest 2. narzeczona przekonana - jest 3. felgi - no chyba już też? 4. TWOJEJ OSOBY NA LIŚCIE DO SPOTA - NIE MA



nie miałem pojęcia o liście nawet, ale już zameldowany. felgi jeszcze muszą się odnowić, ale prawdziwy boom szykuje na lipiec bo escorcina wiezie mnie do ślubu
  
 
to jak teraz niechętna na spoty to w lecie po ślubie przepadniesz, sprzedaż forda, kupisz audi w tedei i będziesz się turlał.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Audi w TeDeI jeszcze nie mam, także chyba mogę się odezwać przestawiam nowe fotki essa. Niestety pora zmienić na kombi - bejbuś w drodze