Władzia Aron126p - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Aron, patrząc na Twoje posty na cultstyle.pl to myślę, że każdy powinien być spokojny o Władzię
  
 
Heheeh dzięki, miło się czyta takie posty, staram się, by autko było zrobione ze smakiem i wszystko było ze sobą spójne
  
 
Na chwilę obecną.

EXIP 2x7j et13 i 2x9j et3, żaluzja tylnej szyby, drewniana kierownica Sport Line made in Italy, Sony CDX-GT424U, 2 syczki Clarion, 2 elipsy JBL z tyłu, subwoofer Magnat Xpress 30cm, wzmacniacz Blaupunkt GTA 4100, wymienione wszystkie filtry, olej, nowe sprzęgło, nowe piasty z przodu.
Otrzymała również nowe pseudo - Menel
  
 
Nie wiem skąd to się wzięło ale byłem pewien, że pogoniłeś i tą Ładę.

No to tak. Idziesz w dobrym kierunku, podoba mi się. Do kapci i generalnie stylu w jakim masz teraz Ładę pasuje idealnie gleba więc pomyśl też o niej.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dobrze to wszystko wygląda, gleba też pewnie z czasem będzie Przy takich parametrach koło z tyłu chyba lekko wystaje poza obrys?

PS. więcej fot by się przydało
  
 
Gleba owszem, ale to dopiero na przyszły sezon, w tej chwili jest trochę innych wydatków, a i Bisa chcę robić dalej przez zimę
Kółka z tyłu są w zasadzie na styk z nadkolem, a o więcej zdjęć postaram się niebawem
  
 
Ziomek podesłał mi link z zakończoną aukcją z dokładką MTX z rajdowo wyścigowej Łady. Nie było ofert kupna, toteż zajrzałem do przedmiotów sprzedającego i dokładka nadal była w ofercie. Szybko kliknąłem kup teraz i spoiler już u mnie! Niedługo chyba pojawią się jakieś zdjęcia z montażu
http://allegro.pl/dokladka-hokej-spoiler-lada-2103-rallye-mtx-i4661584200.html

[ wiadomość edytowana przez: Aron126p dnia 2014-10-24 16:38:29 ]
  
 
Aron zajebisty gadżet!! gratuluję zakupu. Napewno bardzo fajnie będzie wyglądać na aucie i całkiem nietypowo
A czy już działałeś coś przy zawieszeniu?? Miałeś kupować niższe sprężyny.
  
 
Chcesz zamontować dokładke od 01-03 do 07? Trzeba będzie ciąć chyba. Dedykowana nakładka do 05-07 będzie ładniejsza moim zdaniem.




[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-09-06 22:12:08 ]
  
 
Tą dedykowaną widziałem i znam, ale jak dla mnie jest nazbyt jdm`owa do mojej koncepcji. Pomierzę jeszcze to wszystko dokładniej i się okaże, ale myślę, że będzie spoko
  
 
O! Widziałem wczoraj Twoją Ładną na zakończeniu sezonu Youngtimer Warsaw, tylko nie skojarzyłem, że to od nas z Forum
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Może ktoś chętny?
http://olx.pl/oferta/lada-lada-2107-1-5-lpg-youngtimer-zlombol-czarne-blachy-CID5-ID9XMC9.html
  
 
Sprzedana, można zamknąć.