Zlot Sielpia 14 region łódzki - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
My najprawdopodobniej z retkim jedziemy razem w sobotę jak chcesz Dawido1205 możesz się przyłączyć. W trzy auta będzie raźniej
  
 
jakby ktos sie chcial podlaczyc z okolic slaska to zapraszam. z Shadk-kiem wyruszamy w sobote z rana.
  
 
patryk24729088 jeśli chodzi o mnie to również planowałem wyjazd w sobotę, tylko kwestia taka czy jedziecie przez Brzeziny-Będków, czy Łódź-Tuszyn...żeby orientacyjnie ustalić godz. i miejsce w którym bym się do was podłączył...
  
 
Do wiadomości wszystkich.
ja jadę w piątek o 8 i nie opcji żeby było inaczej więc was powitam.
z tego co wiem to Dawid też jedzie w piątek (oczywiście mogę się mylić).
  
 
Dawid - możemy jechać przez Tuszyn to się gdzieś spotkamy. Jakaś stacja obojętne, a godzina jaka ci pasuje?
  
 
Cytat:
2014-03-26 23:43:46, Dawido1205 pisze:
Jako nowy użytkownik chciałbym na wstępie powitać wszystkich klubowiczów. Chętnie wybrał bym się na jedno dniowy wypad do Sielpi, w związku z czym chciałbym się spytać czy ktoś z okolic łodzi również ma zamiar zagościć na zlocie, by w razie czego jechać autami w grupie ? Pozdrawiam.


W końcu ktoś na forum z mojej okolicy :p szkoda że tym razem nie przyjdzie się nam spotkać
  
 
Może ten region łódzki od ! żyje ! troszkę hehe

[ wiadomość edytowana przez: patryk24729088 dnia 2014-03-28 18:32:46 ]
  
 
Chyba było by dobrze, żeby zajechać na miejsce w okolicy godz. 10, 10:30...czyli w Tuszynie ok. godz 9...ale jak coś, ja się dostosuje