Zlot Sielpia 14 region łódzki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja ciagle myśle nad zlotem bo nie ukrywam, ze w takim stanie jak mam auto teraz, wolałbym go nikomu nie pokazywać ze względu na jego niekolorowosc.


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-03-23 23:07:06 ]
  
 
Cytat:
2014-03-23 23:02:58, kiciek pisze:
Ja ciagle myśle nad zlotem bo nie ukrywam, ze w takim stanie jak mam auto teraz, wolałbym go nikomu nie pokazywać ze względu na jego niekolorowosc. [ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-03-23 23:07:06 ]



Nie tylko Twój...
  
 
Cytat:
2014-03-23 19:43:51, zibo666 pisze:
ja chętnie przyjechałbym na cały zlot ale niestety sytuacja nie pozwala nie można utworzyć nowego tematu i chciałem zapytać kto się w ogóle wybiera na zlot ?


zobacz liste wpłat na zlot i zrozumiesz moje intencje
  
 
Cytat:
2014-03-24 08:35:11, Clipper_skce pisze:
Nie tylko Twój...



Dobra dobra. Mój ma tyle kolorów ilu jeszcze nie miał nigdy. Jest w środku rozgrzebany itd. Jeszcze nie skończyłem malini malowania by przynajmniej jako tako wyglądał w kolorze . Twój jest ładnie zrobiony w budzie. Masz pomalowane auto przed rokiem
  
 
Cytat:
2014-03-24 13:23:04, kiciek pisze:
Dobra dobra. Mój ma tyle kolorów ilu jeszcze nie miał nigdy. Jest w środku rozgrzebany itd. Jeszcze nie skończyłem malini malowania by przynajmniej jako tako wyglądał w kolorze . Twój jest ładnie zrobiony w budzie. Masz pomalowane auto przed rokiem


Oj tam, oj tam, nie przesadzaj aż tak źle nie wygląda
  
 
nie widziałeś go od ostatnich odwiedzin, a parę pierdółek się zmieniło ;p.
  
 
Zaraz jadę odebrać swojego bo już gotowy

ale się jaram



więc na zlot jadę.
  
 
Jestem w garazu wiec wiesz co zrobić. No chyba ze mam sie z Tiba zabrać
  
 
Kiciek dajesz dajesz wazne ze jezdzi Sławcek brat nie jedzie ?
  
 
Cabz Slawka ładnie ciągnie nawet ;D. Mój niby jeździ, ale kurczę nie mam jeszcze maneli by zamknąć temat kokpitu i wiązki. I wszystko jest podpiete ot tak bez deski rozdzielczej itp.
  
 
no cabs Sławka to cisnie hehe coś o tym wiem. wracajac z Soliny dosyc cisnęliśmy. ja na swoim mialem 190km/h, oni mieli 2 paki spokojnie bo mnie delikatnie wyprzedzili
  
 
Nie mowię tu o zielonym cabzie mk7 rda co jeździ nim zona Slawka .
No chyba ze o innym badamy aucie. Mnie w klubie nie było jeszcze.
  
 
Cytat:
2014-03-24 19:33:50, zibo666 pisze:
no cabs Sławka to cisnie hehe coś o tym wiem. wracajac z Soliny dosyc cisnęliśmy. ja na swoim mialem 190km/h, oni mieli 2 paki spokojnie bo mnie delikatnie wyprzedzili



W solinie to był jeszcze cabz Krechy, nie mój
  
 
Cytat:
2014-03-23 16:35:59, michno45 pisze:
jak by nie było to biore domek z Kacprem,reszta jak uważa



Domki są 4-osobowe a my jedziemy w czwórkę więc taki rozkład nie wchodzi w grę
  
 
Po primo, ku sprostowaniu, Cabz Krechy to Cabz Slawcka i na odwrót to takie rodzinne auto.
Po sekundo, przestańcie robić te auta bo wam życia zabraknie. Na zloty jeździć, a nie ciągle tylko "modzą" ja takimi sztruclami jeździłem, że wstyd się przyznać, ale liczyło się to, że był grill i była zabawa.
Mnie niestety nie będzie bo wyprowadziłem się do UK, i na razie planuję życie tutaj, ale żebyście się już za bardzo nie cieszyli, że się nie pojawię i będzie więcej alkoholu dla Was, wysyłam moją rodzinę w postaci Slawcka i Martuśki z moim błogosławieństwem.

Czerwcowego sobie nie odpuszczę ymm, ymmm


[ wiadomość edytowana przez: krecha_KOZ dnia 2014-03-26 22:23:34 ]
  
 
Ja i tak swojego bede modzil i tak .
  
 
Cytat:
2014-03-26 22:40:14, kiciek pisze:
Ja i tak swojego bede modzil i tak .



Good for You
Jedź na zlot, potem modź!!!
Czuje, że rymuje
  
 
Jako nowy użytkownik chciałbym na wstępie powitać wszystkich klubowiczów. Chętnie wybrał bym się na jedno dniowy wypad do Sielpi, w związku z czym chciałbym się spytać czy ktoś z okolic łodzi również ma zamiar zagościć na zlocie, by w razie czego jechać autami w grupie ?
Pozdrawiam.
  
 
Np. Michno .
  
 
wyjezdzam z Osą w piątek okolo 10.oo i walimy do Sielpii przez Tuszyn, bedzie jechal retki ale na pewno pozniej , pisz na priv lub zadzwon 606495645