Kultowe Auta PRL-u Złota Kolekcja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pojawiła się nowa kolekcja
jest dostepna w ruchu i kolporterze
Pewno seria testowa bo nazwa prawie taka jak Kultowe Auta Prl
Tu piszemy o kolekcji (sugestiach komentarze dot kolekcji)
  
 
W moim mieście nikt o niej nie słyszał. Szukałem w kioskach i sklepach i nikt nic nie wie. Szkoda bo jestem chętny na prenumratę.
  
 
U mnie też nie
  
 
Szukałem Syrenki u siebie w mieście i także nigdzie jej nie ma.
Jest jeden Fiat 130 Papamobile,ale tym razem mnie nie interesuje.
Sprawdzę jeszcze w Empiku,być może tam jeszcze dostanę.
Jak nie,to spróbuję zamówić w kiosku,może uda się sprowadzić.
Według mnie,jak DeA chce sprawdzić,czy kolekcja się opłaca,to powinno dać do kiosków znacznie więcej modeli,a nie zniechęcać ludzi,brakiem w każdym kiosku.
Co do podstawek,nie ma co się cieszyć - w próbnej serii "Kultowych Aut PRL-u" też były w pierwszych czterech numerach,a potem dawali zwykłe,plastikowe blistry,aby pewnie zaoszczędzić na produkcji.
W "Złotej kolekcji" najbardziej ciekawi mnie biały Polonez rodem z serialu "07 zgłoś się" - ciekawe,jakie jakie będzie miał tablice
Pomarańczowy z KAP jest nawet fajny,więc biały też powinien


[ wiadomość edytowana przez: przemo93 dnia 2014-03-24 13:51:58 ]
  
 
U mnie w mieście też nie znalazłem.
Dałem spokój poszukiwaniom i kupiłem na allegro.
Jak tylko przyjdzie przesyłka to wysyłam kupon o prenumeratę.
  
 
Moim zdaniem nie ma sensu zamawiać prenumeraty "Złotej kolekcji",bo nie wiadomo jeszcze,czy kolekcja ruszy.
DeA i tak nie zwraca na to uwagi,patrzy na sprzedaż.
Prenumeratorom napiszą potem,że jednak nie wydają takiej serii i zostanie tylko żal oraz kolejne czekanie na inne rozwiązanie.
Ja poszukam jeszcze w kioskach,bo na Allegro trzeba przepłacać.
  
 
Cytat:
2014-03-24 13:50:50, przemo93 pisze:
Według mnie,jak DeA chce sprawdzić,czy kolekcja się opłaca,to powinno dać do kiosków znacznie więcej modeli,a nie zniechęcać ludzi,brakiem w każdym kiosku.



Raczej zacheca to ludzi do walki niz zniecheca do kupna ... Jak ludzie beda sie zabijac o te modele i wydzwaniac do DeA ... dlaczego nie moga ich znalezc w kioskach to DeA bedzie widziec czy jest Popyt czy nie ... i pozniej dadza normalna serie...

A too ...

.... To jest tez chwyt bo jak teraz by dali duzo tych modeli to pozniej nikt nie kupowalby tych pierwszych numerow juz normalnej serii - bo kazdy by je mial - i DeA poniosloby straty co spowodowaloby pozniej upadek serii...
  
 
Cytat:
2014-03-24 16:03:08, przemo93 pisze:
Moim zdaniem nie ma sensu zamawiać prenumeraty "Złotej kolekcji",bo nie wiadomo jeszcze,czy kolekcja ruszy.



A moim warto ... tak jak bylo z Policyjnymi ... nie przysylali a pozniej jak stwierdzili ze serii nie bedzie to przyslali pozostale modele z przeprosinami ze serii nie bedzie a modele sa przekzazane w prezencie ... (te z serii probnej) Cos takiego bylo o ile pamietam ... chyba ze sie myle ???
  
 
Mi zależy na czerwonej Warszawie M20 i białym polonezie. Pierwszy przerobię na straż pożarną, a drugi na białą milicję. Bez prenumeraty raczej tych modeli nie dostanę.
  
 
Ja najbardziej czekam na białego Poloneza,bo będzie on świetną bazą do konwersji na auto Borewicza.
Wydrukuje się nowe tablice,pozmienia co nieco i fura Sławka jak się patrzy.
Co prawda Borewicz w "07 zgłoś się" jeździł co najmniej trzema różnymi egzemplarzami,ale najbardziej znany jest ten,który ponoć należał kiedyś do kierownika planu (nazwiskiem Borowicz) i który pojawia się w początkowych odcinkach jako następca bordowego Polskiego Fiata 125p,którym na samym początku poruszał się Sławomir.
  
 
Dziś wysłałem druk z zamówieniem prenumeraty od 1 numeru. Syrenka 104 jest takiej sobie jakości. Zobaczymy jaka będzie reszta modeli.
  
 
Cytat:
2014-03-24 13:50:50, przemo93 pisze:
mnie biały Polonez rodem z serialu "07 zgłoś się" - ciekawe,jakie jakie będzie miał tablice biały też powinien



POB 4391 (probably)