Wymiana termostatu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.
Sprawa mi się tak, że miałem niesprawny termostat. Chodziło o to, że cały czas jest otwarty i silnik się nie dogrzewa. Praktycznie nigdy mi się nie włącza wentylator nawet jak jest po 35C na dworze. Dzisiaj go zmieniłem na nowy, oryginalny motorcrafta. Niestety mam wrażenie, że nic się nie zmieniło. Po wymianie chciałem go nagrzać do 90C to nawet tego mi się nie udało pomimo 15 minut na biegu jałowy na 2tyś obrotów. Stwierdziłem, że się przejade no i dałem mu ostro w pizde. To też nic nie zmieniło. Strzałka trzymała sie przy literce O. A jak jechałem spokojnie to spadała poniżej N. Nie wiem co mam o tym myśleć. Nie udało mi się uruchomić wentylatora a wiem, że działa bo ostatnio z Kickiem ładowaliśmy jego akumulator kablami to załączył się u mnie wentylek. Ktoś ma jakieś pomysły?
  
 
A z nawiewu leci ciepłe czy letnie, tym zimniejsze im większa prędkość wetylatora nawiewu?
  
 
Czujniki od temp. na deskę i do kompa masz sprawne?
  
 
Wiktor. Po raz enty dzis Ci wytłumaczyłem pod garażem o co chodzi w tym temacie. Przy mnie włączył Ci sie wentylator przecież. Spokojnie .
  
 
Sory panowie za panikę, wszystko gra
  
 
Luz. Myśle ze moge zamknąć.