Problem z jazda na gazie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam problem z moja instalacja lpg otoz niedawno wymienialem uklad chlodzenia mam na mysli wzystkie weze, trmostat i obudowe termostatu poczym odpowietrzylem uklad i wszstko niby gra ale tylko na bezynie Gdy przelaczam na gaz( aposiadam staaaara instalacje lpg adekwatna do starego auta) gdy jst silnik zimny ujade jakies 300 metrow calkowicie normalnie jak dawniej lecz pozniej:
* trace jakies 90% mocy i samochod ledwo co jedzie( na wolnych obrotach zachowuje sie idalnie)
* badz przy przelaczeniu wszystko sie wlacza tzn. gaz poniewaz slysze elektrozawory jak sie otwieraja a samochod spada z obrotow i gasnie
takie dwie dolegliwosci mam naprzemian. PROSZE o pomoc poniewaz codziennie musze dojezdzac dosc spory kawalek do pracy a poprostu nie stac mnie na jazde na bnzynie. Pozdrawiam i prosze o pomoc
  
 
wiec:

Wychodzi na to, że zamarza Ci parownik.

To co na szybko przyszło mi do głowy:

1. Sprawdź wszystkie cybanty na wężach może jest nieszczelność układu.
2. Źle odpowietrzyłeś układ chłodzenia.
3. Za mała ilość płynu chłodzącego w układzie.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Ja założyłem instalacje LPG w samochodzie firmowym i nie żałuję. Duża oszczędność, choc wiadomo - jesli chcesz mieć super auto, to gaz odpada
  
 
W ogóle nie zgadzam się z ostatnim zdaniem, że " jesli chcesz mieć super auto, to gaz odpada". W tej chwili mamy już IV generację instalacji gazowych, a wchodzą w użytek już V, i spisują się one świetnie i bez żadnych krzywd dla silnika. Elementy instalacji są dopracowane i dopracowywane cały czas, więc śmiało montować instalacje i oszczędzać.