[ASTRA] Jak poznać czy moja astra ma imobilizer??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!! Musiałem wymienić stacyjkę w mojej Astrze F (silnik X16SZ grudzień 1994) ponieważ zaginął mi jedyny kluczyk. Nie chcę mi teraz odpalić ( pompka paliwowa nie dostaje prądu, po przekręceniu kluczyka w stacyjce kontrolka CHECK ENGINE miga) Czy w związku z tym mam imobilizer? jak poznać czy astra ma imo?? Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2010-07-16 12:29:23 ]
  
 
twoja astra ma immobilizer, mija zachowuje sie tak samo na dorobionym kluczyku jak piszesz. 100 procent.
  
 
w kluczyku jest taka mała płytka która odłącza immo...a ty pewnie dorobiłeś klucz bez niej bo zapomniałeś lub nie dostałeś kodu pin od poprzedniego właściciela...mam magików ,którzy zczytują go z samochodu więc zapraszam do łodzi oczywiście trwa to kilka godzin ale da się dorobić taką płytkę...z drugiej strony ten co dorabia klucze do samochodów powinien takie rzeczy wiedzieć i poinformować cię o tym
  
 
Cytat:
2010-07-08 10:05:26, Dumber89 pisze:
Witam!!! Musiałem wymienić stacyjkę w mojej Astrze F (silnik X16SZ grudzień 1994) ponieważ zaginął mi jedyny kluczyk. Nie chcę mi teraz odpalić ( pompka paliwowa nie dostaje prądu, po przekręceniu kluczyka w stacyjce kontrolka CHECK ENGINE miga) Czy w związku z tym mam imobilizer? jak poznać czy astra ma imo?? Pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2010-07-16 12:29:23 ]


Wlasnie to poznales...IMO odcina prad main. W system is zasilania...jak pompa paliwa...