Ukryte wentyle do felg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ktokolwiek uzywał, chętnie usłucham rad.
Nie chę takich za 20pln, raczej szukam takich za 40...60pln:
TAKIE
Czy to trzyma ciśnienie, jak z pompowaniem, obsługa tej przejściówki (nakręcama ręcznie, czy kluczem?, pod ciśnieniem, ???)
  
 
Miałem takie kupić ale wybrałem zwykłe,żeby wkręcic końcówke musisz imbusem odkręcić dekielek,wkręcasz i wykręcasz ręcznie,podobno trzyma ciśnienie
  
 
Clipper coś takiego ma
  
 
Mam takie już 4 rok, kosztowały jakieś 50zł.

W zestawie masz 4 kompletne wentyle + 2 dodatkowe zaślepki i redukcję do pompowania z wbudowanym imbusem do odkręcania zaślepek.

Ciśnienie trzyma jak normalny wentyl, przejściówką do pompowania palcami odkręcasz zaślepkę, palcami wkręcasz redukcję, pompujesz jak zwykły wentyl. Jak wkręcisz przejściówkę powietrze nie ucieka - to tak jakby tylko przedłużka.

W razie naprawy/malowania/wymiany felgi po prostu je odkręcasz i montujesz z powrotem/do innej i nie ma problemu.

Ogólnie polecam.
  
 
Cytat:
2014-04-22 22:02:55, shadk-k pisze:
Mam takie już 4 rok, kosztowały jakieś 50zł. W zestawie masz 4 kompletne wentyle + 2 dodatkowe zaślepki i redukcję do pompowania z wbudowanym imbusem do odkręcania zaślepek. Ciśnienie trzyma jak normalny wentyl, przejściówką do pompowania palcami odkręcasz zaślepkę, palcami wkręcasz redukcję, pompujesz jak zwykły wentyl. Jak wkręcisz przejściówkę powietrze nie ucieka - to tak jakby tylko przedłużka. W razie naprawy/malowania/wymiany felgi po prostu je odkręcasz i montujesz z powrotem/do innej i nie ma problemu. Ogólnie polecam.



Tak jak kolega shadk-k napisał...

Tylko ja swoje mam dopiero drugi rok.



[ wiadomość edytowana przez: Clipper_skce dnia 2014-04-23 16:32:05 ]
  
 
Maylo chyba jednak nic nie pisał
  
 
Tak jak Shady pisze ,ja mam drugi rok i nic sie nie dzieje zadnego imbusa nie uzywam ,jest specjalna koncówka do pompowania i inspekcji.

Polecam ,fajnie wyglada .
  
 
Cytat:
2014-04-23 10:42:30, shadk-k pisze:
Maylo chyba jednak nic nie pisał



Już poprawione... Zwracam honor...

Coś mi się pomyliło...