XXXIV Zlot FEFK 19.06 - 22.06.2014 Okolice Częstochowy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-05-13 16:26:36, radex70 pisze:
Podane jest okolice Częstochowy widocznie mają dwa lub więcej ośrodki do wyboru i ilość osób pomoże podjąć decyzję ... . Nie wiem o co cały problem skoro ktoś dojedzie do tej Częstochowy to 10 km w tą lub w drugą nie stanowi chyba problemu ? temat służy w celu rozeznania sprawy wielkości ośrodka. Choć z drugiej strony wielu pisze ze dojedzie a nie wychyli nawet pupy z domu [ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2014-05-13 16:27:01 ]



  
 
Dobra Panie i Panowie.

Ośrodek został wybrany i właśnie trwają negocjacje, które powinny zostać dzisiaj zakończone, więc dokładne informacje zostaną podane jutro około godziny 9.00

Ciesze się, że mogę tworzyć nową jakość i moje zapytanie oto kto ma zamiar przyjechać miało na celu umożliwienie dokonania stosownych ustaleń z właścicielami ośrodka.

Myślałem, że takie rzeczy bedą dla was zrozumiałe i nie wywołają takiego zamieszania.
A na zlot i tak przyjadą pewnie te same osoby.
Od razu uprzedzę niektórych kolegów.
Nie wypominam nikomu tego, że nie przyjedzie mam też wielki szacunek do kolegów którzy kiedyś jeździli a teraz tego nie robią.
Sytuacje w życiu są różne i naprawdę to rozumię.

Dlatego jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam i do zobaczenia.
  
 
1. kiciek - cały zlot
2. krecha_KOZ - cały zlot na 101%
3. jethro - cały zlot
4. michno + Osa - cały zlot
5. dawid5995+1 - cały zlot (jeśli tylko będę w Polsce)
6. wiesiu666 - 2 dni (o ile tak sie da,ale moze beda 3)
7. slawcek - cały zlot
8. shadk-k - postaram się wpaść chociaż na jeden dzień
  
 
Cytat:
2014-05-15 11:34:11, retki pisze:
(...)Ciesze się, że mogę tworzyć nową jakość i moje zapytanie oto kto ma zamiar przyjechać miało na celu umożliwienie dokonania stosownych ustaleń z właścicielami ośrodka. Myślałem, że takie rzeczy bedą dla was zrozumiałe i nie wywołają takiego zamieszania.(...)


To wytłumacz mi proszę Panie Prezesie, bo ja nie rozumiem, co to za nowa dziwna jakość, że najpierw mam się zapisać, a potem dowiem się gdzie jadę? Jak jedziesz na wczasy czy kupujesz auto też najpierw składasz wniosek, że chcesz jechać/zanabyć, a później dowiadujesz się gdzie jedziesz lub co Ci handlarz na plac przyciągnie?
Sorry, ale dla mnie informacja "zlot odbędzie się w okolicach Cz-wy" bez podania konkretnej miejscówki jest zbędna, bo jeździło się już większe odległości.
Ja rozumiem, że zmiany są potrzebne, ale ta 'zmiana' wg mnie nie wnosi nic nowego/dobrego. Sam nie jestem zwolennikiem umożliwiania wyboru spośród kliku ośrodków, ale zaproponownie jednego konkretnego, gdzie ma się klepnięte np. 20 miejsc (po frekwencji kilku ostatnich zlotów chyba można taką liczbę bez problemu określić) nie jest chyba trudne (i nie mów mi że jest, bo współorganizuję co roku zlot motocyklowy na ok 100 osób i da się) i należy się chętnym na przyjazd jak psu buda.


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2014-05-15 13:44:57 ]

[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2014-05-15 13:45:48 ]
  
 
a ja tam trochę rozumiem Retkiego.

Najpierw chciał listę, ok.
Zarząd pewnie miał kilka ośrodków z różnymi cenami w róznych lokalizacjach w okolicach Cz-wy, i chciał negocjować z tymi ośrodkami bazując na liście tutaj.

Okolice Częstochowy, spoko, wg mnie lepiej wiedzieć o jakimkolwiek rejonie niżeli o żadnym i np. nagle dowiedzieć się o zlocie w Suwałkach na przykład. Bo np. wydatek na wachę na 1300km a na 300 załóżmy ja wolę sobie zaplanować ;p. Z naciskiem na to 1300km przykładowo


Wuipe, wpadniesz na zlot tak wgl ??



[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-05-15 13:59:25 ]
  
 
Spoko, dzięki za jakieś konkretniejsze info dla mnie spoko tylko jak organizator pisze żeby zrobić liste i potem nic nie pisze to tak jakby zapomniał
  
 
Kiciek, jak już wcześniej pisałem nie wybieram się na dłużej, co najwyżej przy ładnej pogodzie przykulam się któregoś dnia na moto, ale nie to tu ma znaczenie. Info, że zlot będzie +/- w centralnej Polsce było już po Walnym, więc dojazd w granicach 400km można było już planować od marca.

Sam poruszyłeś wątek kasy w kontekście dojazdu, więc to dla mnie tym bardziej niezrozumiałe, żeby zapisywać się w ciemno nie znając kosztów imprezy.

Ja po prostu nie spotkałem się jeszcze nigdy z organizowaniem zlotu 'od tyłu' i bardzo mnie dziwi takie podejście.
  
 
Moze mnie nie zrozumiałeś.
Chodzi mi o to, ze wiedząc ze zlot bedzie w okolicach Częstochowy wiem ze mam jakies 100km od domu na Śląsku. Wiec spoko. Wpisuje sie i jest git.

A jesli bym wiedział ze zlot bedzie w okolicach Koszalina załóżmy to juz bym sie nie wpisał. Taki o to przykład daje.

Co do kosztów. Tak. Masz racje. Mozna planować. Ale nie zawsze da sie kase odłożyć w ciagu 2-3 miechow. Nie kazdy da rade. Roznie bywa.
  
 
Cytat:
2014-05-15 13:44:13, Wuipe pisze:
najpierw mam się zapisać, a potem dowiem się gdzie jadę



okolice to okolice, przyjmujemy dajmy na to 50km i tyle. niezaleznie czy to Czestochowa czy Koszalin tak jak pisał Kiciek. zawsze najwięcej "krzyczą" Ci co ich nie ma na zlocie.....
  
 
a jakies mega rozbieżności sa planowane co do kosztow miejscowki? nie sadze ze bedzie wiecej niz 60zl za osobe za noc,bo tyle w takim okresie mozna sie spodziewac. Chyba kazdy jezdzacy na zloty doskonale wie jakich kosztow sie spodziewac. Dla mnie rowniez najwazniejsza informacja, ze okolice czestochowy, nie wazne gdzie dokladnie.
  
 
Widze ze Zibo i wiesiu wiedza o co mi biega. Fajnie .

Rok temu na bozocielnym płaciliśmy 40zl za dobę. Na walnym w tym roku tez tyle płaciliśmy.

Moze Zarząd tez chciał miec obraz samej rezerwacji ilości miejsc bo nie w każdym ośrodku mogą miec miejsca.
  
 
Przeżywacie masakrycznie ten temat, Ci co przyjadą to będą, Ci co nie przyjadą to nie będą proste jak dwa plus dwa, według mnie temat powinien się zakończyć.
Liczą się chęci, czas i trochę (może trochę więcej)hajsu jak wszystko się zgadza to jest git można jechać, zobaczyć się z ziomkami, napić się browara lub rudej, pogrillować niezależnie od miejsca.
  
 
Cytat:
2014-05-15 21:07:06, zibo666 pisze:
(...)zawsze najwięcej "krzyczą" Ci co ich nie ma na zlocie.....


Zibo, życzę Ci, żebyś był przynajmniej na tylu co ja.
  
 
Serio nie macie nic lepszego do roboty niż licytowanie się kto na ilu był zlotach? To jakiś wyznacznik? Nie wydaje mi się..
  
 
Cytat:
2014-05-16 11:23:25, shadk-k pisze:
Serio nie macie nic lepszego do roboty niż licytowanie się kto na ilu był zlotach? To jakiś wyznacznik? Nie wydaje mi się..



Wyznacznik nie, ale to świadczy o każdym jak bardzo chcę się integrować z klubem, a nie być anonimem zza klawiatury
  
 
ale mamy dzis beznadziejna pogode
  
 
Na początek przepraszam za mały poślizg czasowy.
A teraz konkrety.

XXXIV Zlot FEFK odbędzie się w terminie 19.06 - 22.06.2014 roku w Ośrodku Wypoczynkowym "START" (zalew Nakło - Chechło)

Koszt 40 zł od osoby za dobę.

Nocleg w domkach składających się z dwóch pomieszczeń w których znajdują się po dwa óżka, a więc jak łatwo obliczyć domek 4 osobowy.
Wyposażenie:
- aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa)
- węzeł sanitarny (natrysk, umywalka, kibelek)
- w domkach pościel

niestety brak:
- garnków, kubków, talerzy, itp.
- brak dostępu do internetu

A teraz z funkcji dodatkowych:
- istnieje możliwość pełnego wyżywienia podobno gotują od podstaw a nie z papierka. Koszt dwudaniowego obiadu to około 15 zł
- jeżeli zbierze się odpowiednia grupa amatorów pizzy, kebabów itp istnieje możliwość zamówienia i dowozu (właściciel ośrodka posiada pizzerie w Tarnowskich Górach),
- jest plac zabaw - choś pewnie tylko moje dzieciaki będą z tego zadowolone ale zapraszam wszystkich posiadaczy pociech aby je ze sobą zabrali.

podsumowując:
dla osób, które były na walnym w tym roku to ośrodek powinien wyglądać tak samo tylko jakieś 20 lat wtecz.
Myślę, że będzie wszystko OK. Z właścicielem raczej idzie się dogadać.
Doba zaczyna się od 16 ale jak ktoś przyjedzie wcześniej to nikt go nie wyrzuci.

Informacje co do konta i innych spraw organizacyjnych podane zostaną wkrótce.


[ wiadomość edytowana przez: retki dnia 2014-05-16 11:31:49 ]
  
 
Cytat:
2014-05-16 11:26:01, krecha_KOZ pisze:
Wyznacznik nie, ale to świadczy o każdym jak bardzo chcę się integrować z klubem, a nie być anonimem zza klawiatury



I tu się nie zgodzę - chcieć a móc to niestety 2 różne rzeczy.
  
 
retki, fajnie by było jakby ta informacja była w 1 poście, nie trzeba by szukać ;p
Ja się pisze raczej na cały zlot
  
 
Cytat:
2014-05-16 17:42:53, dawid5995 pisze:
retki, fajnie by było jakby ta informacja była w 1 poście, nie trzeba by szukać ;p Ja się pisze raczej na cały zlot



na głównej masz link do zlotu