XXXIV Zlot FEFK 19.06 - 22.06.2014 Okolice Częstochowy - Strona 5.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a juz sie martwiles ze sam bedziesz jechal
  
 
Cytat:
2014-05-30 11:18:40, zibo666 pisze:
z Częstochowy do Soliny mialem 400km, chłopaki z Wrocka mieli jeszcze wiecej i dali rade. w zeszlym roku FordTech mial 1-wszy zlot i jakos Cie na nim tez nie widziałem tym bardziej ze był w Toruniu, teraz mają w Pile więc masz okazje.




Kolego, rok temu to ja w Toruniu nie mieszkałem to po 1. po 2. pracuje po 6 dni w tygodniu wiec czasu na duze trasy nie mam. Miłego dnia życze.
  
 
No bo miałem wielką ochote pojechać, ale niestety w naszym kraju nie zarabia się tyle ile chce więc musze emigrować. Szkoda, chyba mi to nie przeznaczone
  
 
Cytat:
2014-05-30 18:28:48, stefan1307 pisze:
Kolego, rok temu to ja w Toruniu nie mieszkałem to po 1. po 2. pracuje po 6 dni w tygodniu wiec czasu na duze trasy nie mam. Miłego dnia życze.



To weź sobie urlop
  
 
Cytat:
2014-05-30 18:28:48, stefan1307 pisze:
Kolego, rok temu to ja w Toruniu nie mieszkałem to po 1. po 2. pracuje po 6 dni w tygodniu wiec czasu na duze trasy nie mam. Miłego dnia życze.


A myślisz, że inni to co dupami do góry leżą, nie pracują i czekają tylko na zlot żeby pojechać? Wyobraź sobie, że ja nie zarabiam kokosów, pracuję czasami po 7 dni w tygodniu i wiele, wiele innych ważnych spraw a na zlot pojadę. A będzie to mój 21 zlot od kiedy jestem w klubie. Opuściłem tylko jeden. Jak ktoś chcę to przyjedzie, jak nie to nikt go na siłę ciągnąć nie będzie. Już mam dosyć biadolenia osób, które chcą się wybrać na zlot pierwszy raz, że za daleko, najlepiej jakby zlot był u mnie pod domem itd. itp.
  
 
stefan1307 - odpowiedz co do Twojego posta znajduje sie w poscie Sławceka i Krechy....ja już nie musze nic dodawac...
  
 
mnie jak zdrowie pozwoli to dojade,narazie leze w szpitalu z zapaleniem pluc.
  
 
to zdrówka życzę
  
 
Przejrzałem zloty z poprzednich lat i prawie każdy na południu, więc Panowie nie piszcie mi, że pracujecie po 7 dni i macie czas, bo 50km przejechać to pestka a 400 juz nie
  
 
Cytat:
2014-06-04 22:59:52, stefan1307 pisze:
Przejrzałem zloty z poprzednich lat i prawie każdy na południu, więc Panowie nie piszcie mi, że pracujecie po 7 dni i macie czas, bo 50km przejechać to pestka a 400 juz nie


Kolego po co Ty się z nami sprzeczasz, każdy z Nas doskonale wie gdzie się odbywały zloty bo na nich byliśmy oraz każdy doskonale wie ile kilometrów nabił na licznik.
Wrocław z tego co się orientuję tylko raz miał 50 km resztę trzeba w setkach liczyć, a poza tym jak ktoś pisze, że pracuję 7 dni w tygodniu to za pewne tak jest z tym że na zlot bierze sobie wolne! Ja specjalnie przylatuje na zlot z UK, tak więc daj sobie spokój z dystansem bo to nie o to chodzi, lecz o chęci!
  
 
Cytat:
2014-06-04 22:59:52, stefan1307 pisze:
Przejrzałem zloty z poprzednich lat i prawie każdy na południu, więc Panowie nie piszcie mi, że pracujecie po 7 dni i macie czas, bo 50km przejechać to pestka a 400 juz nie



Synek. Np. Zsmarti mogl przyjechać na zlot DO MURZASICHLE (ok. Zakopanego), jadać ze Szczecina.
Wiec nie pisz głupot nie mając pojęcia o pewnych sprawach.
Wielu jest takich jak Ty, co tylko skomlają jak to im źle bo POD PYSKIEM nie mają zlotu. A suma sumarum i tak ich nie ma/nie było później. Bo niby zawsze coś.
i pewnie teraz zaczniesz sapać ile Cie to pieniędzy nie wyniesie sam dojazd przy tych 400km. A ja Ci powiem, że teraz może i mam mniej na zlot z Wrocławia od Ciebie, ale za miesiąc rozpoczynam urządzanie mieszkanie od zera więc trochę siana będzie to kosztować, a mimo to poogarniałem parę spraw by hajs na zlot się zgadzał. I tez na zlot wziąłem sobie urlop. Jak Łukasz.



[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-06-05 08:10:33 ]
  
 
Najlepszym przykładem dla mnie w takiej sytuacji jest Waszeta, gdzie większośc z nas goniła po kilkaset km, a ilu było lokalsów? Kto był ten wie.
  
 
Po co sobie ciśnienie podnosicie
  
 
cisnienie upuszczą na zlocie Narzekajacymi nie ma co sie przejmowac i tak nigdy by nie przyjechali.


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-06-05 10:41:10 ]
  
 
ktoś chce kupić maść?
  
 
Wole napisać co myśle niz siedzieć cicho. Bo przez nie pisanie pozniej jest gadanie ze nic sie nie dzieje na forum .

A tak na poważnie.
W tym wątku dzieje sie wiecej niz w luźnych rozmowach tak przy okazji.
M-ka moze scalić dwa tematy ? Wie ktoś moze ?
  
 
nie było tematu


[ wiadomość edytowana przez: stefan1307 dnia 2014-06-05 11:53:18 ]
  
 
bedzie ktoś z okolic Szczecina?
  
 
Zsmarti ma jechać z tego co wiem.
  
 
Cytat:
2014-06-06 06:37:17, kiciek pisze:
Zsmarti ma jechać z tego co wiem.


wlasnie o niego mi chodzi