Podgrzewana przednia szyba

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej.

W końcu dorwałem podgrzewana przednia szybę.

Instalacje z wtyczką już była w moim escorcie....resztę za wtyczką czyli przekaźnik i kabelki do szyby z czasem gdzieś tam zdobyłem...no i teraz wpinam to wszystko i nie świeci się nic na 'guziku' - wtyczce na desce rozdzielczej....wpiąłem miernik i napięcie do tej wtyczki jakieś tam dochodzi (8V)

W czym może być problem? Przekaźnik? Bezpiecznik jakiś? Nigdy nie miałem z tym styczności...

Aha...chodzi o mk4 cabrio
  
 
Ma ktoś podgrzewaną przednią szybę i wie jak to ma być podpięte?
  
 
A skrzynkę uzupełniłeś o zworki i przekaźniki? Skąd wiesz jak to tam poukładać? Masz schemat?
W mk5 były dwa przekaźniki - jeden sterujący w skrzynce, drugi wykonawczy (załaczający szybę) - w komorze silnika. Wydaje mi sie też, że nie włączysz szyby dopuki nie będzie ładowania aku, bo zbyt duży prąd ciągnie...
  
 
Cytat:
2014-06-25 22:03:10, surec pisze:
Wydaje mi sie też, że nie włączysz szyby dopuki nie będzie ładowania aku, bo zbyt duży prąd ciągnie...




I to był sęk programu ....na odpalonym silniku dioda się zapala podgrzewania przedniej szyby....nie sprawdzałem w ten sposób wcześniej gdyż zasugerowałem się podgrzewaniem tylnej szybki której przycisk 'świeci' już po przekręceniu kluczyka

ps. dopóki
  
 
Wrzuciłeś tą szybę ode mnie?

Daj znać jak śmiga
  
 
Cytat:
2014-06-27 13:06:36, shadk-k pisze:
Wrzuciłeś tą szybę ode mnie? Daj znać jak śmiga



Tak

jak złożę ją i będzie okazja to dam znać