Zdjęcia i filmy ze zlotu

Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że jesteśmy już po zlocie proszę umieszczać w tym wątku linki do zdjęć i filmików ze zlotu.
Proszę o podesłanie mi na maila foty grupowej na stronę główną.

fotki od krisa

mam nadzieję że nie ma nic przeciwko temu aby je umieścić w tym temacie

[ wiadomość edytowana przez: S3ci0r dnia 2014-06-23 15:29:17 ]

Cytat:
2014-06-23 15:09:06, kylo32 pisze:
Jako że jesteśmy już po zlocie proszę umieszczać w tym wątku linki do zdjęć i filmików ze zlotu. Proszę o podesłanie mi na maila foty grupowej na stronę główną.

grupenfotem robili retki i s3cior, czekamy na foty z zawodow i dekoracji zwycięzcow

No w końcu trochę czasu.

Moje zdjęcia

a jest jakaś wersja dla nie chcących się logować w google?

logujacy tez nie moga,wiec jest super A czy tak trudno przed dodaniem linka sprawidzc w innej przegladarce czy zdjecia sie laduja bez logowania ?

[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-06-27 08:45:26 ]

zalogowany i kicha nie ma zdjec

https://picasaweb.google.com/116731917308343514907/27Czerwca2014?authuser=0&feat=directlink

[ wiadomość edytowana przez: krecha_KOZ dnia 2014-06-27 12:54:41 ]

jest selfie z krabem

Może komuś ułatwię : Krechowe foty

-----------------
FEFK#2486

www.focusklubpolska.pl

Nie wiem dlaczego nie widać fotek.
przed podaniem linka sprawdzałem na w innej przeglądarce i smigało, ateraz rzeczywiście nie bangla.
W domu będę dopiero w piątek lub sobotę więc dopiero wtedy bedę mógł coś zaradzić (a dokładniej wgrać galerię jeszcze raz).
Przepraszam wszystkich za utrudnienia.

ponieważ album jest prywatny a nie publiczny i tylko osoby które są na liście mają do niego dostęp. trzeba tylko zmienić ustawienie prywatności i będzie działało

Cytat:
2014-06-23 15:09:06, kylo32 pisze:
Jako że jesteśmy już po zlocie proszę umieszczać w tym wątku linki do zdjęć i filmików ze zlotu. Proszę o podesłanie mi na maila foty grupowej na stronę główną.

już powinno działać.