[RS2000]Stożek a patent na krokowca - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i do czego mi ta wkładka? wytłumacz mi, bo z tego co wiem to dźwięku jak stożek wkładka nie wydaje
  
 
Wkładka jest poprostu rozwiązaniem mniej inwazyjnym. Jeśli chodzi o zmiany w silniku nie powoduje zmian pojemnościowych dolotu, jedynie zwiększa przepływ co może dać lepsze osiągi niż źle założony bądź dobrany stożek. No i auto zachowuje seryjny wygląd. Dźwięk zmienia się odrobinkę najwyżej. Co do LPG to przy sekwencji stożek nie zrobi żadnej różnicy. Na mieszalnikowej instajacji musiałbyś zapomnieć o zimnym dolocie.

Zrób sobie domek na ten stożek żeby go odgrodzić od komory silnika, wrzuć zimny dolot i będzie fajnie. Wykorzystaj blachę jakąś z nierdzewki, będzie profi wyglądać.
  
 
Tak zrobie jak kolega pisze, tylko chwilowo kończy mi sie l4 i musze do roboty lecieć i już czasu bedzie mało aby cokolwiek grzebać, ale nie mówie nie, musze go odgrodzić bo łapie ciepłe... co do gazu to tylko sekwencja, nie mam zamiaru zabijać rsa zwykłym.
  
 
jak masz zderzak z mk5/6 to fajny dolot mozna z zew doprowadzic pod maske (w miejscu gdzie jest hak tylko od strony kierowcy fi 60mm rura wchodzi elekancko), przy mk7 gorzej. pamietaj ze na sekwencji bedziesz miał wiekszy zasieg i mniejsze spalanie, a z blosem jeszcze nie trzeba po lawete dzwonic bo "zawsze" odpali fotki powinienem miec w swoim poscie w dziale tuning.
P.S. 130000km na blosie zrobilem przez 7 lat i łatwo policzyc ile zostaje w kieszeni.. a km w rs na pb/lpg nie robi duzej różnicy (spr hamownia) poza opustoszeniem kieszeni
  
 
Cytat:
2014-07-05 09:10:53, everlast pisze:
jak masz zderzak z mk5/6 to fajny dolot mozna z zew doprowadzic pod maske (w miejscu gdzie jest hak tylko od strony kierowcy fi 60mm rura wchodzi elekancko), przy mk7 gorzej. pamietaj ze na sekwencji bedziesz miał wiekszy zasieg i mniejsze spalanie, a z blosem jeszcze nie trzeba po lawete dzwonic bo "zawsze" odpali fotki powinienem miec w swoim poscie w dziale tuning. P.S. 130000km na blosie zrobilem przez 7 lat i łatwo policzyc ile zostaje w kieszeni.. a km w rs na pb/lpg nie robi duzej różnicy (spr hamownia) poza opustoszeniem kieszeni



co jakiś czas tylko głowa do wymiany