Ogólne wrażenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ogólnie uważam, ze zlot udany.
Wielkie dzięki Michno za konkursy były super.
Krzysiu dziękujemy za spacerek po Świerklańcu choć parking przed bramą główną był pusty.
Ale i tak dawno sobie tak nie pomaszerowaliśmy, a obiadek smakował wybornie bez względu na to co kto jadł.
  
 
Moim zdaniem zlot byłby udany gdyby odbyło sie nadzwyczajne walne.
A zostało ono zupełnie olane. Pare osób poczulo sie troche nie fajnie. Ja tez przyjechałem na zlot m.in. na nadzwyczajne walne.
Podane były dwa terminy.
Retki. Mówiłeś nie tylko mi, ze jesli o godz. 10 nie bedzie połowy ED, to o godz. 12 bedzie zarząd decydował o losach klubu, czy tylko obecni ED. Konkretnie juz nie pamietam. Dlatego nie mozna robic wpłat na ED. Do bozocielnego zlotu zostały one wstrzymane. I co teraz ?
Jednak jesli dalej beda takie kpiny z głównych celów zlotu to w koncu na zlot nikt nie przyjedzie. FEFK sie tylko pogrąża w ostatnich miesiącach.
Takie jest moje zdanie.
Konkursy bardzo fajne były. Michno. Super świetna robota !!!
Dziękuje wszystkim za obecność, rozmowy, pogaduszki.
Naprawdę fajnie było poznać nowych i zobaczyc innych userow.
Dziękuje wszystkim za oddane głosy, choć naprawdę nie wiem jakim cudem to sie stało.
  
 
Wszystkich przepraszam za nieporozumienie z nadzwyczajnym walnym. W statucie Stowarzyszenia mamy zapisane żeby zdecydować o rozwiązaniu musimy zrobić to przy obecności 50 % członków a tylu nie było. Pracujemy obecnie nad zmianą statutu aby umożliwić podejmowanie decyzji innym stosunkiem głosów oraz nad możliwością zapisów dotyczących głosowania korespondencyjnego co w przyszłości pozwoli na podejmowanie decyzji ważnych dla stowarzyszenia. Nie są to sprawy łatwe i wymagają konsultacji z prawnikami.
Jak tylko coś będziemy mieli pewnego to zostanie wystawiony statut do konsultacji wszystkich ED.

Przyjmowanie nowych członków zostanie odwieszone.
  
 
Slyszalem ze ktoś robił fotki tych domów, może by udokumentowac ich wygląd i pochodzenie w internecie żeby inni już się nie nacieli???
  
 
pomijając stan domkow ogólnie bylo fajnie, wymęczająca piesza wycieczka, dużo konkursow i zawodow,wesolo i przyjemna atmosfera a że bylo nas mało to nich żałują ci co nie byli
  
 
Cytat:
2014-06-22 21:38:36, kiciek pisze:
Moim zdaniem zlot byłby udany gdyby odbyło sie nadzwyczajne walne. A zostało ono zupełnie olane. Pare osób poczulo sie troche nie fajnie. Ja tez przyjechałem na zlot m.in. na nadzwyczajne walne. Podane były dwa terminy. Retki. Mówiłeś nie tylko mi, ze jesli o godz. 10 nie bedzie połowy ED, to o godz. 12 bedzie zarząd decydował o losach klubu, czy tylko obecni ED. Konkretnie juz nie pamietam. Dlatego nie mozna robic wpłat na ED. Do bozocielnego zlotu zostały one wstrzymane. I co teraz ? Jednak jesli dalej beda takie kpiny z głównych celów zlotu to w koncu na zlot nikt nie przyjedzie. FEFK sie tylko pogrąża w ostatnich miesiącach. Takie jest moje zdanie. Konkursy bardzo fajne były. Michno. Super świetna robota !!! Dziękuje wszystkim za obecność, rozmowy, pogaduszki. Naprawdę fajnie było poznać nowych i zobaczyc innych userow. Dziękuje wszystkim za oddane głosy, choć naprawdę nie wiem jakim cudem to sie stało.



Zgadzam się z Krzysiem, strasznie się zawiodłem decyzją o braku głosowania nad rozwiązaniem klubu, ja nie przyjechałem sobie 20 KM żeby w ostatnim momencie dowiedzieć się że takiego głosowania nie będzie, to było bardzo nie fair, strasznie przez to się zniechęciłem do klubu. To był najgorszy zlot w mojej karierze w klubie gdyby nie konkursy i towarzystwo moich braci, Kićka oraz innych klubowiczy którzy utrzymali ten 'spot' bo zlotem tego nie można nazwać na jako takim poziomie.
  
 
pretensje, zresztą słuszne o brak przeprowadzenia walnego trzeba miec do nieobecnych