Ustalenia - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nawet jakby się to stowarzyszenie rozwiazalo to i tak za swoje pieniądze nikt tego pewnie utrzymywać nie będzie.. Jakieś składki nieoficjalne będą zawsze pomocne.
  
 
Jeżeli chodzi o głosowanie korespondencyjne to jestem na etapie ogarnięcia tematu, ale żeby to zmienić trzeba zmienić statut, a więc musi się nas spotkać odpowiednia ilość a to jak widać jest sporym problemem.
Rozumiem wszystkich, którzy mają kłopoty z kaską. Sam też wybrałbym rodzinę, ale jeden raz w roku wydaje mi się że to temat do ogarnięcia. Przecież można przyjechać tylko na walne zagłosować coś zaproponować i do domu. Zaraz będą głosy że na jeden dzień to nie ma sensu jechać, ale nie mnie to osądzać.
  
 
Albo zrobić taką próbną listę dla ED np. na wrześniowy kto i kiedy by mógł przyjechać plus komu jaka miejscówka by pasowała. W tedy by się wybrało jakąś pośrednią żeby każdemu pasowało pod względem km. Myślę ze wrześniowy jako jubileuszowy to dobry termin. To mój taki pomysł
  
 
Ja głosuje żeby zrobić zlocik po połowie września bo od 15 do stycznia mam wolne... Focus naqdal czeka na blachy, do essa karton gratów leży w garażu, do ka też nowe radio i owiewki więc troche czasu to zajmie hehe
Ale chciałbym chociaż raz uczestniczyć w zlocie mojego ulubionego auta...