Proszę o pomoc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem że to może nieodpowiednie miejsce na ten post ale proszę o pomoc.Pilnie potrzebuję szybę do transita connecta.Szyba prawa tylna rocznik 2004.Może ktoś ma namiary na kogoś sklep,hurtownię gdzie ową szybę dostanę.Będę wdzięczny.Pozdrawiam
  
 
może napisz do nich ? nie znam ale wygląda że mają do wielu aut https://www.facebook.com/samochodyhals
albo http://www.transitcenter.pl/ też mają typowo do fordów głównie transity ale inne też.
  
 
Sławek, ale pytanie takie? toniesz, gwałcą cię? może biją?
Czemu nie założysz wątku [K] szybę do transita?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Mam nóż na gardle.Wziąłem firmowe auto i mój synek tak się bawił kamykami że szyba poleciała.We wtorek auto muszę odstawić a wolałbym żeby szef nie wiedział sam rozumiesz.Więc napisałem prośbę o pomoc bo myślałem że będzie po prostu szybciej ale jeśli to problem to mogę przenieść wątek do działu ogłoszenia.
  
 
nigdzie nie przenoś, po prostu jak potrzebujesz tą szybę to napisz że chcesz kupić szybę to szybciej ktoś pomoże.
PAre dni temu wklejaliśmy szybę do transita i w sklepie 950 zł ale na allegro koleś za 250 zł wysłał.
Poza tym do wtorku nie zdążysz a szef też człowiek i jak mu powiesz co syn zrobił to może cię nie wyleje.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2014-07-20 09:40:00 ]
  
 
Nie chodzi o wylanie z pracy bo raczej tego nie zrobi .Chodzi o to że jak kiedyś będę potrzebował jeszcze auta to będzie się krzywił i będzie wypominał.Więc sam wiesz ale kiedyś jak będzie okazja to mu się przypucuję ale to w przyszłości.Zamówiłem sobie już szybę.Jadę po południu do Opola odebrać jutro wkleję i będzie git.Dzięki