[MK7]Nowe lampy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam planuję zakup nowych przednich lamp do swojego kombi.Widziałem na jednym portalu angele około 550zł ale wiadomo leci za nie dowód.Widziałem też normalne tyle że ciemne wygląd ładny ale nie wiem jak świecą ponad 300 zł i znalazłem też morretty z Gostynia niby szkła nowe nie wiem czy to ktoś z klubu ale wydaje mi się że już gdzieś widziałem te oczka.Cena 550 zł.I tu moje pytanie-które lampy polecacie żeby było ładnie,prawie legalnie i przede wszystkim dobrze w nocy świeciło.Dzięki za porady z góry dzięki
  
 
Cytat:
2014-08-03 06:37:44, slawek75 pisze:
Witam planuję zakup nowych przednich lamp do swojego kombi.Widziałem na jednym portalu angele około 550zł ale wiadomo leci za nie dowód.



Kto Ci takich bzdur naopowiadał?
  
 
Angele są legalne, chyba że masz angole i świecą odwrotnie ;p Dowód leci jak xenony do nich wstawisz. Na normalnych żarówkach jest ok
  
 
Rzeczywiście straszne bzdury. Kup sobie te które Ci się podobają.

A jak chcesz dobrze widzieć w nocy to umyj lampy, załóż Night Breaker Plus lub Night Breaker Unlimited, które są tylko odrobinkę lepsze, a dwa razy droższe. A jeśli masz porysowany klosz to wypoleruj. No i chyba nie muszę przypominać, że kąt ustawienia odbłyśników musi być taki, żeby nie oślepiać innych, ale jeszcze samemu widzieć.


[ wiadomość edytowana przez: darek4488 dnia 2014-08-03 09:22:55 ]
  
 
Macie rację nie dodałem że dowód mi poleciał bo miałem wsadzone xenony.Żarówki które teraz mam to właśnie Unlimitedy klosze czyste nie porysowane a co będzie jak wsadzę te żarówki do angelów będzie równie mocno świecić?
  
 
Nie wsadzisz H4 pod H1
  
 
Do angeli tylko H 1,do zwyhłych H 4,a do moretów nie wiem,ale chyba też H 4.
  
 
Moretty maja h4 w zewnętrznych. A r2 w wewnętrznych jesli nie pomieszalem typu zarowki .


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-08-03 13:58:54 ]
  
 
Cytat:
2014-08-03 13:55:05, kiciek pisze:
Moretty maja h4 w zewnętrznych. A r2 w wewnętrznych jesli nie pomieszalem typu zarowki . [ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-08-03 13:58:54 ]



Nie R2 tylko H2...
  
 
Jeśli chodzi o moretty to muszą mieć dobre odbłyśniki bo jak będzie lipa to zamiast świecących lamp będziesz mieć świeczki.
  
 
Tak z ciekawości to jak się regeneruje odbłyśniki w reflektorach?
  
 
Np. Wysyła sie je jakies firmie w łódzkim i regenerują. Jest ktoś chyba tez na Śląsku czy w górach. Nie pamietam juz.

Dokładnie jest tak jak Golin pisze. Ja po wymianie cibie na wesemy ogromna roznice zauważyłem. Na plus. A cibie bede do regeneracji dawał.