Trupy z szafy...znaczy z foruma:) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-09-04 09:10:51, Ikarus260 pisze:
Podłoga się posypała



wymień Waść na deski jak w innych pojazdach minionej epoki

lub ewentualnie



[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2014-09-09 15:52:34 ]
  
 
Heniu o Fokusie mozemy pogadac (też takowego posiadam), a o Espero możemy powspominać
  
 
Ja mam nadal Espero. Chodzi - zapierdala jak złe. Blacharkę robiłem rok temu, na bieżąco wymieniam części. Jedyny problem to drgania kierownicy przy 100-120 i 150-160 km/h. Koła są wyważone, stawiam na tarcze.
  
 
Cytat:
2014-09-27 03:08:33, AnJay pisze:
Jedyny problem to drgania kierownicy przy 100-120 i 150-160 km/h. Koła są wyważone, stawiam na tarcze.


a ja bym obstawial ze pierwsze pukanie to św Krzysztof przypomina o zasadach ruchu drogowego, a drugie to św. Piotr przypomina że jedziesz Espero
  
 
Proszę - kolejny weteran żyje

A przy okazji to bez przesady. Ja ostatnio jechałem starszą siostrą 190 km/h i wcale się nie męczyła
  
 
Cytat:
2014-09-27 12:43:30, DeeJay pisze:
A przy okazji to bez przesady. Ja ostatnio jechałem starszą siostrą 190 km/h i wcale się nie męczyła


Ja ostatnio jechałem Męczydresem 207D (kaczka) 140km/h czyli pelny licznik, a rocznik 77 co nie znaczy ze mam rowno pod kopula i ze te auto powinno tyle jezdzic
  
 
taka dygresja mnie sie nasunela po przejrzeniu forum, Zoltodziobow prawie brak, Membrow jak na lekarstwo, a Weteranow jak na Geriatrii
  
 
Geriatria posunela sie do takiego stadium ze na odpowiedz na forum kiedys czekalo sie 7 minut, teraz siedem dni
  
 
Cytat:
2014-09-29 23:34:43, kylos pisze:
Geriatria posunela sie do takiego stadium ze na odpowiedz na forum kiedys czekalo sie 7 minut, teraz siedem dni



Wyluzuj - niektórych Atari musi się nagrzać.
  
 
Ponawiam swoją propozycję sprzed roku; żeby zgrać na płytę czy coś innego ...wszystko co było dotychczas na forum i chętni (Ja pierwszy) będą se mogli kupić taki nośnik i powspominać za "X" lat ...to co tutaj było i się działo

  
 
Jestem za. Niestety nasze forum świetlaną ma przeszłość, a przyszłość to raczej w ciemnych barwach się maluje. Szkoda.
  
 
Cytat:
2014-10-07 20:31:56, robert_or3 pisze:
Jestem za. Niestety nasze forum świetlaną ma przeszłość, a przyszłość to raczej w ciemnych barwach się maluje. Szkoda.


kazdy wrzuci zdjecie golej baby i znow zachu*a (zachula mialo byc)
  
 
zamiast golej d*py jest ostatnio ogolnie dooopa
  
 
DeeJay to ma ich tyle,że 10 lat egzystencji forum mamy jeszcze przed sobą.
  
 
Esperynek - Ty uważaj, cobyś żółtodzioba nie przywdział
  
 
Cytat:
2014-10-10 22:31:15, mifinka pisze:
Esperynek - Ty uważaj, cobyś żółtodzioba nie przywdział


zrobmy glosowanie za tym bylo by sentymentalnie po staremu, a i forum by odzylo za sprawa zoltodzioba
  
 
Cytat:
2014-10-10 23:15:45, kylos pisze:
zrobmy glosowanie za tym bylo by sentymentalnie po staremu, a i forum by odzylo za sprawa zoltodzioba

1 głos kylos na żółtodzioba
  
 
Cytat:
2014-10-11 18:45:43, markon pisze:
1 głos kylos na żółtodzioba


dobraaaaa, dobraaaa chcesz sie bic chcesz? idac tym tropem ja mam przy nicku 2000 a ty 3000, dwa jest blizej miejsca pierwszego w sondazdu niz trzy, wiec :
dwa glosy na zoltodzioba dla markona
i jeden dla mifinki skoro rozpoczela gre czekamy na kolejne nominacje do opuszczenia domu wielkiego brata
  
 
SpeedR
Jabuszko
rjsunset
ŁUKASZ_GAJER

W/w też dawno tu już nie było.....
  
 
Ktoś mnie wzywał?