Trupy z szafy...znaczy z foruma:) - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak czytam posty wyżej to u mnie słabiutko.Po espero tylko voyager 94r. 3l a ostatnio kupiłem drugiego takiego samego ale tylko 3.3 oba w gazie i nadal jeżdżą oraz kilka 2oo.
  
 
No to ja też zrobię podsumowanie, choć powiem szczerze nigdy wcześniej tego nie probowałem poukładać, sam jestem ciekawy co wyjdzie.

Po Espero:

Audi 80 B4 2.6 V6 Avant Quattro
Golf III GTD 1.9 - trudny czas jeździło się na kujawskim
Audi A8 4.2 Quattro
Opel Omega V6 3.2 Kombi - kryzys 2009 trza było spuścić z tonu
Audi RS6 C4 Avant Quattro
Mercedes S500 long 4-matic 5,5 V8
Mercedes S400d long 4-matic 2.9 V6

To samochody stricte w mojej lini użytkowania a do tego w domu również.

Chrysler Grand Voyager 3.3 4x4
Cyrysler Grand Voyager 3.8 4x4
Opel zafira 1.8
Ford focus 1.5 TDCI
VW The beetle 1.4 TFSI

do tego jeszcze samochody firmowe, wspólnika, motocykle ogólnie max galimatias

Oj zjeździło się tego trochę.



[ wiadomość edytowana przez: Adminek dnia 2020-11-25 20:12:25 ]
  
 
Przywrócono mnie na matczyne łono forum esperowego
Rzadko zmieniam auta.
Po espero miałem nubirę kombi, mercedesa B klasa i jednocześnie nissana micrę.
Teraz od paru lat bmw e60 530D i f45 też diesel. Leasing na auto żony się skończy to może coś kupię, ale patrząc na jakość obecnej motoryzacji nie byłbym tego pewien.
Do pracy przy ładnej pogodzie jeżdżę piaggio mp3 500.
Pozdrowienia dla wszystkich .
  
 
Cytat:
2021-04-21 14:17:24, slayter pisze:
Przywrócono mnie na matczyne łono forum esperowego



Cześć Somsiad!
Jakieś pifffko by się zdało ukręcić - mieszkasz nadal na Yelonkach?

A temacie pojazdów - corollka, aveo i tipo poszły do ludzi.
Teraz (gumo)leon i pandziorka żony.
  
 
Hello !
Rety - ponad pięć lat w plecy od mojej ostatniej tu "wizyty"
Czas leci nieubłaganie Jestem już emerytem i powiem Wam - jest mi z tym dobrze
Pomykam sobie dalej moją Asterką na gazie i pozdrawiam Wszystkich, którzy tu jeszcze zaglądają
Wesołych i Do Siego 2022
  
 
Cytat:
2021-10-19 10:54:31, pyrekcb pisze:
Cześć Somsiad! Jakieś pifffko by się zdało ukręcić - mieszkasz nadal na Yelonkach? A temacie pojazdów - corollka, aveo i tipo poszły do ludzi. Teraz (gumo)leon i pandziorka żony.


Już od dłuższego czasu nie somsiad, bo mieszkam w Błoniu Na Bemowie jestem codziennie, bo biuro i magazyn mam na połczyńskiej przy salonie Yamahy. Czasami przejeżdżam obok Ciebie. Ostatnio widziałem chyba białe verso na podwórku albo mi się już miesza. Za szybko zmieniasz auta
Dałbyś na priv numer, bo przepadł mi do Ciebie, pewnie gdy zgubiłem telefon.
Pozdr
  
 
Cytat:
2021-12-14 22:53:29, HenBas pisze:
Hello ! Rety - ponad pięć lat w plecy od mojej ostatniej tu "wizyty" Czas leci nieubłaganie Jestem już emerytem i powiem Wam - jest mi z tym dobrze Pomykam sobie dalej moją Asterką na gazie i pozdrawiam Wszystkich, którzy tu jeszcze zaglądają Wesołych i Do Siego 2022


Haha, też tu sobie w końcu zajrzałem i się okazało,że za miesiąc będę Elite6000
  
 
Cytat:
2021-12-15 14:26:46, slayter pisze:
Już od dłuższego czasu nie somsiad, bo mieszkam w Błoniu Na Bemowie jestem codziennie, bo biuro i magazyn mam na połczyńskiej przy salonie Yamahy. Czasami przejeżdżam obok Ciebie. Ostatnio widziałem chyba białe verso na podwórku albo mi się już miesza. Za szybko zmieniasz auta Dałbyś na priv numer, bo przepadł mi do Ciebie, pewnie gdy zgubiłem telefon. Pozdr



Versalka była srebrna.
Potem było tipo, a teraz (gumo)leon.
Z moich, bo Basia aveo/corolla/panda.
Numer wysłałem.
  
 
Cytat:
2021-12-15 14:26:46, slayter pisze:
Już od dłuższego czasu nie somsiad, bo mieszkam w Błoniu Na Bemowie jestem codziennie, bo biuro i magazyn mam na połczyńskiej przy salonie Yamahy. Czasami przejeżdżam obok Ciebie. Ostatnio widziałem chyba białe verso na podwórku albo mi się już miesza. Za szybko zmieniasz auta Dałbyś na priv numer, bo przepadł mi do Ciebie, pewnie gdy zgubiłem telefon. Pozdr


O proszę, czyli uciekłeś z Bemowa tak jak ja I to nawet w tym samym kierunku tyle, że ja do Grodziska
  
 
Cytat:
2022-05-31 12:11:55, YeLonkoskY pisze:
O proszę, czyli uciekłeś z Bemowa tak jak ja I to nawet w tym samym kierunku tyle, że ja do Grodziska



Somsiad od kwietnia się nie logował, więc nie wiem, czy doczyta.
Ja z Yelonek do Macierzysza.
  
 
Ja to się nie logowałem chyba ze 3 lata więc czymże są te ledwie 2 miesiące
  
 
Cytat:
2022-06-06 21:13:46, YeLonkoskY pisze:
Ja to się nie logowałem chyba ze 3 lata...


Wróciłeś
Fajnie "zobaczyć" starego znajomego

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2022-06-07 17:06:49, lucas48 pisze:
Wróciłeś Fajnie "zobaczyć" starego znajomego


Jakoś tak codziennie było "a jutro zajrzę na forum espero" i tak się zeszło.
W ostatnich latach pozlotowych gdy kilka razy wpadaliśmy do Iłek - a raczej nad Zalew ale parkowaliśmy przy Iłkach - to po powrocie miałem coś naskrobać ale jakoś tak się nie składało.
Szkoda, że nie ma już tej naleśnikarni bo wpadaliśmy tam po kąpieli, pewnie plandemia go wykończyła
  
 
Nie wiem czy widziałeś, ale próbujemy się ponownie zjechać we wrześniu.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Tak, widziałem informację tu na forum bo jeśli chodzi o fejsbóka to nie mam, tzn. mam ale nie mam dostępu do konta. Musiałbym pytać moją kuratorkę i takie tam, dużo zachodu
  
 
Cytat:
2022-01-25 10:20:22, Esperynek pisze:
Haha, też tu sobie w końcu zajrzałem i się okazało,że za miesiąc będę Elite6000



Chyba powyżej 5000 już nie działa - u mnie ponad 7000, a dalej Elite5000.